Bayram hediyeniz sağlıklı bir nefes olsun

Ramazan Bayramı’nda 81 ilde sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacak olması sebebiyle Türkiye’de ilk defa bayramlaşma yapılamayacak. Örf ve adetlerimiz açısından asırlardır süre gelen bayramlaşma geleneği ve bayram ziyaretlerinin bu süreçte yapılamayacağını fakat bayram neşesinin yaşanmasını gerektiğini belirten İyi Yaşam Koçu ve Nefes Terapisti GEA City Kurucusu Merva Onur,

“Bayram denildiği zaman içimizde canlanan duygular neşe, huzur, barış, af ve kardeşliktir. Her ne kadar sevdiklerimizden uzak ve bayramlardaki beraberliğimizi yaşayamayacak olsak da bayramın bizlere sunduğu o ruhani neşeyi ve huzuru sonuna kadar yaşamamız gerekiyor. Unutulmamalıyız ki birbirimize olan sevgimiz şartlar ne olursa olsun mesafe tanımayacaktır. Enerjimizi her zaman ve her yerde birbirimize yoğun bir şekilde ulaştırabilir, bayramın coşkusunu yaşayabiliriz.” dedi.

Bayramın coşkusunu ve heyecanını yaşamalıyız

Merva Onur, “Türk milleti olarak dini ve milli bayramlar bizler için oldukça kıymetli. Her ne kadar bu yıl birbirimizden uzakta bir bayram geçirsek de, sevdiklerimizin sağlıklı olmasının önemini kendimize hatırlatmalı ve birbirimize kısa bir süre sonra tekrar sarılabilecek olmanın heyecanını yaşamalıyız. Burukluk olsa da sağlığımız için şükür etmeliyiz.

Hayat iki nefes arasındadır. İlk ve son nefes. Nefesimiz ve nefsimiz için iyi titreşim ve yüksek enerji ile zihnimizi berraklaştırabilir, içsel bir huzura kavuşabiliriz. Sağlıklı günler için kendimizi en iyi şekilde hazırlamalıyız. Bu vesileyle maneviyatı yüksek böyle bir günü daha iyi hissedebilmek için ruhunu ve bedenini iyileştirmek isteyen herkes ile birlikte meditasyon ve nefes terapisi yapacağız. Bu günleri sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçirebilmek için nefesimizi ve enerjimizi doğru kullanacağız. Zihnimizi rahatlatmak için doğru ve içsel nefes egzersizleri ile enerjimizi farklılaştıracağız. Sevdiklerimizden uzakta ilk defa tecrübe edeceğimiz bu bayramda herkesi zoom üzerinden bayram boyunca 24, 25 ve 26 Mayıs tarihlerinde saat 18.30’da gerçekleştireceğimiz seanslarda buluşmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

https://zoom.us/j/93719552366
loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir