Astrolog Özlem Şekeroğlu’ndan Günlük Gökyüzü Yorumu (24.05.2020)

24 Mayıs Pazar:  

Ramazan Bayramının 1. Günü 

AY gün boyunca İKİZLER burcunda ilerlemesini sürdürecek. Sosyal medya üzerinden kurulacak iletişimler ve telefon görüşmeleriyle bayramlaşamak için ideal bir gündeyiz.

AY-VENÜS kavuşumu sabah saatlerinde ve günün ilk yarısında kendimizi sevgiyle, cana yakın, sempatik şekilde ifade edeceğimize işaret ediyor. Ancak AY, NEPTÜN ile kare; sonrasında da MERKÜR ile kavuşacağı için, VENÜS ve MERKÜR kavuşumunun NEPTÜN ile yapmakta olduğu kareyi bir daha çalıştıracak. İlkini geçtiğimiz Cuma günü çalıştırmıştı. Bunun etkileri 2 şekilde çalışabilir. Cuma günü söz konusu olana bazı hayal kırıklıkları bugün yeniden gündem olabilir ya da daha eskiden gelen bir şeyler önümüze tekrardan düşüp bizi incitebilir. Bunların ikili ilişkilerdeki iletişimler, aşk konuları, estetik konular, ticaret ve alış verişlerle ilgili olma ihtimali yüksek.

Bence alınganlıklara bugün kendimizi kapayalım ve BAYRAMIN o güzel enerjisini yaşamaya bakalım; ağzımızın tadını da hiç bozmayalım.

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu BAYRAMLAR dilerim. Daha nice bayramlara ermek dileğiyle, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.

Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir