Düşüncelerimizin Önemi

Abone Ol 

Her şeyin bir enerji olduğunu artık kavradığınızı varsayıyorum.

Peki, her şey enerji ise düşüncelerimiz ne?..

Evet , onlarda bir enerji bir titreşim de diyebiliriz Bulunduğumuz ortam büyüdüğümüz aile okul, çevre, düşünce kalıplarımızı doğduğunuz günden bu zamana kadar inanç sistemimiz olarak oluşturur ve şekillenerek bilinçaltından bilince bilinçten bilinçaltına bir döngüyle devam eder. Kök inançlarımızı bir ağacın kökleri gibi düşünebiliriz günden güne bunları dönüştürerek hayatımız devam eder.

Bu bölüm negatif pozitif düşünce kalıpları ayırtmaksızın kayıt alınır Sevindirici bir haber var ki  bunları değiştirmek elimizde… Düşünce ve duygularımızın farkına varıp bunları değiştirme gücüne sahip olduğumuzu bilip eskiyi yeni kalıplara dönüştürebiliriz. 

bioenerji

Size naçizane tavsiyelerim olumlu hayal kurun hayalinizin gerçekleşeceğini inanarak hayal edin. Çünkü bilinçaltı gerçek hayal ayırt etmeksizin harekete geçe. Geçmişten gelen teklif dalgası gelecekteki eko dalgasıyla buluştuğunda oluşum gerçekleşmeye başlar.

Olumsuz ortamlardan kaçının olumsuz insanlarla bir arada bulunduğunuz da onun enerjisi ile de beslenirsiniz bu sizi sinirli, üzüntülü, mutsuz hissettirir  ve onun duyguları sizin mevcut enerji alanınıza etkiler olumsuz insanlardan enerji bağınızı kesin ki enerjiniz tazelensin .


Gündemimizde bir virüs mevcut bu bizi olumsuz etkilemekte bu haberlerin ne kadar insanları stresli ve kaygılı yaptıgı ortada Şu an enerjimiz bu gündeme yoğunlaştı için bu olumsuzluk bizi sardı.

Her şeyin gelip geçtiğini hatırlayıp tedbirinizi alın ve rahatlayın olasılıklar alemin de yaşıyoruz gerçekleşmeyecek değişmeyecek hiç bir şey yoktur yaratıcılık gücümüz bizimle devam eder bu bir fizik kuralıdır.

Hayalini kurduğumuz her şeyin gerçekleşmesi mümkündür sadece bunun için inanç yeterlidir. Bir çok alim, bilim adamı hayal gücünün her defasında önemini vurgular.

Hayalini kurduğumuz her şey gerçekleşmek için sıraya girer bir düşünelim gün içinde ne kadar olumsuzluklarla boğuşuyoruz geçim sıkıntısı, aşk, evlilikler, aile baskıları bunlar bizim düşümüzün realiteye dönüşmesidir. Aileden aldığınız olumsuz kayıtlarla gerçekleştirmeye devam ederiz.

Unutmayalım bizler mucizeyiz hatta mucize ötesiyiz, bunları değiştirmek şu an bizim elimizde harekete geçip kendine inan ve düşüne sahip çık yaradanın sana verdiği mucizelerini kullanarak hayatını dönüştür.

İnstagram : @bioenerjistdilek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir