Saf enerji – katılaşmış ışık

Abone Ol 

MARCEL Vogel’in dediği gibi; “Evrenle ile ilgili fizikçilerin, bilimadamların ulaşmak istedikleri tüm bilgiler bir adet kristalin içinde mevcuttur…”

Kristaller en mükemmel kaydedicidirler… Onlar bizim ne düşündüğümüzü bilirler. Bilgiyi kaydederler. Kristaller insanın erişmeye çalıştığı saf enerjiye sahiptirler.

Kristaller insandan daha eski ve daha bilge varlıklardır… Hürmet edilmesi gereken varlıklardır, onlar hakikat bilgisine sahiptirler…

Şifacılar beden-zihin ve ruh arasındaki, bozulan enerji sistemini tekrar dengelemek için makro ve mikro şakralar üzerinde kristallerle çalışma yaparlar.

Kristallerin kendine özgü, enerjiyi tutma, yayma, toplama, itme ve çekme özellikleri vardır. Kuvars grubu silikat minerallerinden oluştuğu gibi, insan bedeni de silikat minerallerinden oluşur; özellikle sinir sistemi. Kuvars grubu insan enerjisine eşit bir enerjiye sahiptir. Kolayca rezonansa girebilirler.

Kristaller, insanın üst şakralarını, koşulsuz sevgi alanını, insan bilgeliğini tetikleyebiliyorlar. Kristallerle yapılan sağaltım çalışmalarından  güçlü sonuçlar elde edilebiliyor. Çeşitli kristaller veya sadece kuvars kristali sağaltım esnasında, fiziksel beden üzerinde bulunan şakralara bir veya birden fazla kristal, geometrik ve simetrik bir düzen şeklinde yerleştirilir ve tıkanmış şakralarda enerji akışı tekrar sağlanabilir…

Kristal terapide her enerji çalışmasında olduğu gibi uyum çok önemlidir.

Şifacı, terapi esnasında kristallerin enerjisiyle uyum içinde kalmaya özen göstermelidir. Şifacının komutu, programlaması yani güçlü  şifa niyeti enerjinin akışını sağlar.“İnsan ile kristal arasındaki ilişki koşulsuz sevgi ilişkisidir…”

Yazar : Tuna Kamhi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir