Yaşam enerjinizi yüksek tutun

Takip Et 

YAŞAM ENERJİNİZİ YÜKSEK TUTUN

İnsan acaba KARAMSAR olduğu için mi sürekli OLUMSUZLUKLARLA karşılaşıyor, yoksa sürekli OLUMSUZLUKLARLA KARSILAŞTIĞI için mi KARAMSAR ? YAŞAMIMIZA ŞEKİL VEREN GÜÇ , DÜŞÜNCELERİMİZDİR. Duygularımızın bir adım öncesine gidersek, orada bu duygular yaratan düşüncelerimizle karşı karşıya geliriz. 

EVRENDE HER ŞEYİN TİTREŞİMLERDEN OLUŞTUĞU GİBİ DÜŞÜNCELERİMİZİN ÜRÜNÜ OLAN DUYGULARMIZ da DEĞİŞİK OKTAVLARDAKİ TİTREŞİMLERDEN OLUŞUYOR. 

Nefret, kıskançlık, kızgınlik, öfke, intikam gibi olumsuz duygular, düşük titreşimli ve ruhsal enerjiyi bloke edici nitelik taşırlar. 

Bu duyguların egemen olduğu kişiler, karamsarlık ve aşağılık kompleksinden kurtulamazlar. 

Bu kişiler, etrafına yaydıkları manyetik alanın frekansına eşdeğerde duygu titreşimlerine sahip insanları ve koşulları kendilerine çekerler. Kısır döngü içinde hayata düşmanca bakarak olayları, haksızlık, talihsizlik” olarak değerlendirirler. 

“KİMİ İNSAN ODAYA GİRDİĞİNDE ODAYI AYDINLATIR, KİMİ İNSAN da ÇIKTIĞINDA .” Hepimiz bu sözün doğruluğunu defalarca yaşamışızdır. 

Hani bazı insanlar vardır onlarla ilk kez karşılaşmamıza rağmen anında kendilerinden hoşlandığımız insanlar bulundukları ortama neşe, canlılık, sıcaklık getiren insanlar çevresindekileri rahatlatan insanlar. Bu tip insanların yanında kendimizi rahat hissederiz, maske takmaya ve savunmada olmaya gerek duymayız. Bu insanlar yaşama dostça bakarak yaşam serüveninden çocukça bir neşe, bir haz alan insanlardır. Hareketleri rahat ve doğaldır. Çevrelerine yaydıkları enerji güçlüdür. Ve her daim gençtirler. 

İnsanın FİZİKSEL çöküntüsünün nedeni RUHSAL çöküntüdür. Şu deneyde görüldüğü gibi: KIZGINLIK VE NEFRET DOLU BİR İNSANIN SOLUĞU , İÇİNDE KÜÇÜK BÖCEKLERİN BULUNDUĞU BİR CAM TÜPE ÜFLENDİĞİNDE BÖCEKLER BİRKAÇ DAKİKA İÇİNDE ÖLÜYORLAR . NEDENİ ;O KIZGIN VE GELİŞMİŞ PSİKOLOJİK YAPININ BEDENDE ÜRETTİĞİ TOKSİNLERİN BÖCEKLER ÜZERİNDEKİ ETKİSİ. YANİ KIZGIN VE NEFRET DOLU İNSANIN NEFESİNDEKİ TOKSİNLER SÖZCÜĞÜN GERÇEK ANLAMIYLA ZEHİR SAÇMAKTADIR . 

İşte, asık suratlı, kızgın, kıskanç ve korku içinde yaşayan insanların fiziksel olarak çökmelerinin nedeni KENDİ KENDİLERİNİ ZEHİRLEMELERİDİR . Bu toksinler, “serbest radikal” olarak hücreler arasına çıkmamak üzere yerleşir ve hücrelerin kendilerini yenilemesini önler. Yenilenmeyen hücreler, ruhsal çöküntünün uzantısı olarak bedeni de çökertir “KESKİN SİRKENİN ZARARI KÜPÜNE “, “BİR KAHKAHA BİR KİLO PİRZOLAYA BEDEL ” gibi sözler de bu gerçeğin ifadesi.

“GÖZLER RUHUN AYNASIDIR ” denir. Sevgi ve iyimserlikle dolu insanda gözler ve yüz sanki içten vuran bir ışıkla aydınlatılmış gibidir. Bu yüksek titreşimli güzel duygular, ruhsal enerji kanallarını açtığı gibi insan bedenini çevreleyen aura’yı da güçlendirir. (Aura insan bedeni etrafındaki manyetik alana verilen isimdir.) Bu tip insanlara çekilmemiz, onların varlığından huzur duymamız da doğaldır. 

Kirlian fotoğraf tekniği ile çekilen aura fotoğraflarında görülen şu oluyor: ASIK SURATLI , KATI VE YARGILAYICI TİPTEKİ BİR İNSANIN AURASI , SOLUK RENKLİ VE BİR İKİ SANTİMETRE GENİŞLİĞİNDE . SEVGİ VE VİCDAN KAVRAMLARI GELİŞMİŞ KİŞİLERİN AURASI İSE PARLAK VE RENKLİ , OTUZ METREYE KADAR VARAN GENİŞLİKTE . 

Kutsal kişileri tasvir eden resimlerde Aziz’lerin başlarındaki hale de saf beyaz ışığa dönüşmüş auranın sembolüdür. 

GENÇ KALMAK İÇİN kozmetik ürünlerine milyonlarca lira harcamak yerine, YAŞAMI COŞKUYLA KUCAKLAMAK daha AKILLICA galiba. Zaten SEVGİ DOLU GÖZLERİN PARLAKLIĞINI HANGİ KOZMETİK SAĞLAYABİLİR ki? 

#bioenerjiegitimi #terapi #seans #ruhsal #fiziksel #enerji #saglik #kisiselgelisim #piskolojik #stres #korku #kaygi #safsevgi #huzur #hipnoz #bilinçaltı #hastalik #agri #fibremialji #hiçlik #benlik #ego #hipnoz #trans #fıtık

Bioenerjist Orhan Aykut İletişim : 0543 634 79 93
loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir