Coronavirüs Ezoterik İncelemesi ve 2020 senesinin numerolojik açılımı

Abone Ol 

Numerolojik ve ezoterik olarak, satürn gezegensel etkisi taşıyan, ve taç çakrayı sembolize eden ” 7 ” rakamını veren Coronavirüs , kelime olarak da Latince kökenli ” corona ” Taç anlamına gelir . Aynı zamanda 2020 senesinin de global numerolojik rakam etkisi olan 4 rakamına sadeleştirilir .

Numeroloji de, kalp çakra ile ilişkili olan 4 rakamı da değerlerimiz, dürüstlük sağlamlık sabır, azim gibi konuları hatırlatıcıdır.

Astroloji de karma lordu olarak anılan satürn, engelleyerek , kısıtlayarak , izole ederek ve sert yüzleşmeler ile gerçekte neyin önemli olduğunu öğreten katı bir öğretmen gibidir .

Taç çakra, gerçek anlamında farkındalık, ruhsal aydınlanma , bilgelik özelliklerini hedefleyen bir sisteme sahiptir . Bu yüzden pek çok kadim inançta bu çakra üzerinde çalışmalarda inziva , toplumdan izole olma, teffekkür yolu ile düşüncelerde temizlik, netlik, doğru analiz edebilmek, farkındalık kazanabilmek ve hakikate ulaşabilmek çabaları mevcuttur.

Ruhumuzun asıl arzusu ise Hakiki insan olabilmek ve gerçekte nelerin önemli olduğunu, hakikati anlayabilmek için sert ve zor sınavlarla yüzleşmelerden ziyade, negatif ve katı düşüncelerden arınıp,  saf düşünceye geçebilmek kalbimizin asıl değerlerini ve bilgeliği hatırlamaktır.


M. Fatih Karakurt Numerolog /Enerji terapisti Ümit A. Karakurt Bilinçaltı farkındalık /Öz’e dönüşüm rehberi 
@ezoterizm_ve_numeroloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir