Mars Retrosu Yükselen Burç Yorumları (Yay, Oğlak, Kova, Balık Burçları)

YÜKSELEN YAY BURÇLARI

 

Yükselen yay burçları Mars retrosunu 5 evlerinde yaşayacaklar. Siz ASC yaylar hayattan keyif almayı seviyorsunuz ama bu sefer keyfiniz eğlenceniz için fazladan yaptığınız harcamalar para sıkıntısını getiriyor. Veya 11 eve karşıt açı yaptığı için gezmek eğlenmek isteyeceksiniz ama kaynaklarınız kısıtlı. Bu dönem keyifsiz hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda da bir aksiyon çekişme rekabet getirecektir. Eğer haritanız uygunsa eski partnerlerden biri sizinle tekrar iletişime geçebilir veya kadersel bir aşk başlayabilir ki KAD 7 evinizde size bir aşk getirebilir. Retro süresince riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Çocukları olan ise çocuklarıyla ilgilenmelerini gerektirecek gündemleri olabilir.

 

YÜKSELEN OĞLAK BURÇLARI

 

Yükselen oğlak burçları Mars retrosunu 4 evlerinde yaşayacaklar. Köşe ev olduğu için en çok etkilenen yükselenlerden biri. Ailevi ilişkilerinde tartışmaya açık bir enerjide olacaklar ani bir sinir öfke onları tartışmanın içerisine çekebilir. ASC oğlaklar uzun süredir bir yapılanma değişim içerisindeler zor zamanlar geçirdiler zaten hayata ciddi bakan sorumluluklarının farkında olan kişiler. Şimdi bir de aileleri tarafından belki eleştirilmek onaylanmamak canlarını sıkacak. 4 evlerindeki Kiron ailevi konularda aradıklarını bulamadıklarını bununla ilgili bir eksiklik hissettiklerini gösteriyor. Geçmiş konular gündeme gelecek ve halletmeleri gerekecek. Ev ile ilgili yerleşim taşınma alım satım için uygun zamanda değiller Mars koçun aceleci düşünmeden hareket etme enerjisine dur demeleri gerekiyor. Tamirat tadilat gerektiren sorunlar oluşabilir. Evden çıkarken fişleri ocağı kontrol etmeden çıkmasınlar Mars ateş enerjisidir.

 

YÜKSELEN KOVA BURÇLARI

 

Yükselen kovalar Mars retrosun 3 evlerinde yaşayacaklar. Yakın çevrenizde kardeşleriniz yakın akrabalarınız komşularınız ile gerilebilir iletişim de sorun sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sizi fazla agresif ve sinirli kavgacı algılayabilirler veya siz bu durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ben merkezli düşünebilirsiniz sözlerinize dikkat edin. 12 evden aldığınız kare yakın çevrenizde bilmediğiniz sizden saklanan bazı şeyler olabilir. Trafik de çok dikkatli olmanız gereken zamanlar hızlı araç kullanmayın ve trafik kurallarına mutlaka uyun. Trafikte sinirli tiplere denk gelip kendinizi gereksiz bir tartışmanın içerisinde bulabilirsiniz. Bu dönemde araç alım satımı için uygun değil aracınızı değiştirmeyin bakımlarını ihmal etmeyin.

 

YÜKSELEN BALIK BURÇLARI

 

Yükselen Balık burçları Mars retrosunu 2 evlerinde yaşayacaklar. Fazladan para harcama enerjisi içerisinde olacaksınız. Sonrasında bütçenizi dengelemek de sorun yaşayabilirsiniz. Özellikle Mars retrosunda aldığınız elektronik eşyalar da sıkıntı yaşatır. Mars size para kazanma hırsı da verebilir. Akrep 9 eviniz para kazanıp tatile gitmeyi isteyebilirler. Bu dönem kendinizi biraz değersiz hissedebilirsiniz. ASC balıklar karşısındaki kişinin duygu durumunu hissedip aynı negatif duyguya girebiliyorlar. 11 evden kare açı alıyorsunuz uzun süredir sosyal arkadaş çevrenizde eleme yaptınız arkadaşlarınızın sayısı azaldı. Bu dönem özellikle enerjinizi düşüren size kendinizi kötü hissettiren herkesten uzak durun. Gelecek planlarınız ile ilgili harekete geçmek isteyeceksiniz.

SEVİL ÖZAY

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir