Mars Retrosu Yükselen Burç Yorumları (Aslan, Başak, Terazi, Akrep Burçları)

YÜKSELEN ASLAN BURÇLARI

 

Yükselen Aslan burçları Mars retrosunu 9 evlerinde yaşayacaklar. Mars yükselen ve Güneş Aslan burçlarına üçgen açı yapacağı için olumlu etki alan yükselenlerden. Siz sabit bir burç olduğunuz için fikirlerinizi düşüncelerinizi hayat felsefenizi değiştirmek istemezsiniz ama şimdi hayata dair değiştirmeniz gereken düşüncelerinizin farkına varabilirsiniz. Gündeminizde iş seyahatler var ise Mars 6 evden kare açı alıyor bazı aksilikler yaşatabilir. Uluslararası konularda özellikle ticari faaliyetlerde gecikme olacaktır. Başlamak istediğiniz eğitimler iptal olabilir veya ertelenebilir. Uzun süredir düşündüğünüz bir yabancı dil eğitimi var ise şimdi başlayabilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir davanız hukuki süreciniz varsa sonuca bağlanabilir. Bu Retro sürecinde yeni dava açmak hukuki süreçler için uygun zaman değil. Marsın 6 evden aldığı kare sağlıklarına çok dikkat etmeleri yönünde uyarıda bulunuyor.

 

YÜKSELEN BAŞAK BURÇLARI

 

Yükselen Başak burçları Mars retrosunu 8 evlerinde yaşayacaklar. Retro sürecinde ameliyatlar cerrahi operasyonlar için riskli süreç. Acil ve elzem bir durum olmadıkça ertelemenizi öneririm. Özellikle estetik operasyonlardan uzak durun. 8 ev ortaklaşa paralar evidir. Bu dönem unuttuğunuz bir ödeme eski cezalar vergi kredi borçlarınız çıkabilir. Eşiniz ortaklarınızın parası ile ilgili gecikmeler sıkıntılar söz konusu. 5 evden kare alan Mars çocukları ile ilgili veya aşk hayatları için parasal harcama getirebilir. Yükselen Başaklar kuruntu evham endişe yapmakta üstlerine yoktur sakin olun sadece biraz parasız kalacaksınız 8 ev söz konusu olduğu için yaşananları kriz olarak algılıyorsunuz.

 

YÜKSELEN TERAZİ BURÇLARI

 

Yükselen Terazi burçları Mars retrosunu 7 evlerinde yaşayacaklar. Köşe ev olduğu için en çok etkilenen yükselenlerden biri. İlişkileriniz evliliğiniz ortaklıklarınız ile ilgili geçmişe ait problemler ile uğraşmak mücadele etmek durumunda kalacaksınız. Eşinizle tartışma anlaşmada problemler olabilir. Siz yükselen teraziler her daim uyum sağlama çabası içerisindesiniz. Ama bu sefer benden buraya kadar deme noktasına gelebilirsiniz. Eşinizin üzerinize çok fazla geldiğini düşüneceksiniz. ASC teraziler boşanmayı ayrılmayı istemezler ama bu Mars retrosunda ilişkilerinde risk var.4 evlerinden kare açı alacaklar aile ev yerleşim alanlarında evliliklerinde sıkıntılı bir dönemin içerisindeler. Mars 7 evlerinde olduğu için ani bir öfke patlamasıyla eşleri de ayrılık kararı alabilir. Bekar olan ASC teraziler aniden evlenme kararı alabilir. Mars bulunduğu eve hareket aksiyon getirir. Marsın gazına gelip evlenmeyin özellikle retroda bunu hiç yapmayın sıkıntılı bir evliliğin içerisinde bulursunuz kendinizi. Ortak iş yapanlar ise ortakları ile ilgili problem yaşama ve ortaklığı bitirme kararı alabilirler.

 

YÜKSELEN AKREP BURÇLARI

 

Yükselen Akrep burçları Mars retrosunu 6 evlerinde yaşayacaklar. Mars sizin yönetici gezegeniniz. Sağlık problemlerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Çalışma ortamınız birlikte çalıştığınız kişiler aynı ekipte yer aldığınız kişiler işler ile ilgili geçmişte kalan sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Zorlanma sıkıntılar söz konusu çalışma arkadaşlarınızla tartışma yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntılar işinizi bırakmak işten ayrılma düşüncesi getirecektir. 12 eve karşıt açı yapacağı için stres psikolojik baskı hissedebilirsiniz. Siz her türlü bilginin derinine inmek söylenenlerin veya söylenmeyenlerin arkasındakileri öğrenmek istersiniz bu sizi bu kez yorabilir. Sakarlıklara dikkat edin. Mars 3 evinizden kare açı alıyor karamsar debresif düşünceye iletişim sorunlarına açık bir enerjidesiniz. Baş ağrıları migren ağrılarınız tetiklenebilir. Yakın çevrenizden beklediğiniz desteği görememek aksine bazı engellerle karşılaşmak canınızı sıkabilir. Evcil hayvanlarınız var ise onların da bazı sağlık problemleri olabilir.

SEVİL ÖZAY

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir