Buz Kütlesinin Üstündeyiz Astrolog Füsun ADIYAMAN

Abone Ol 

BUZ KÜTLESİNİN ÜSTÜNDEYİZ:

Duygusal Ay, Oğlak burcunda… Oğlak Burcunun yöneticisi olan Satürn endişelerimizi ve korkularımızı çoğalttığı için, Ay bu burçta huzursuzdur. Tıpkı bizler gibi…

Mantıklı Merkür bereketli Jüpiter ile elele yürürken, ayırt etme gücümüz ve idrakimiz güçleniyor. Vizyon sahibi olurken, kapasitemiz artıyor. Daha iyi zamanlara doğru gitme umudumuz yeşeriyor. İyi bir haber yada gelişme bile olsa, hemen ardından bir sıkıntı dalgası içimizi kaplıyor. Neden mi böyle hissediyoruz???

Sevgili Merkür ve Jüpiter’in beraberliği, yaralarımızı gösteren Şiron ile hizalandı. Öyle çok çözülmemiş sorun var ki, ne tek tek bireyler ne de dünya BUZ KÜTLESİNİN üstünde ayakta duramıyor. Kalkmaya çalıştıkça sürekli düşüyoruz… Kafalar karışık, tutulamayan veya tutulamayacak sözler ortada… Bugün 17:59’da gerçekleşecek Akıllı Merkür ile çılgın Uranüs’ün karesi buzları kıracak mı yoksa ayağa kalkabilme gücü mü verecek???

Ani kararlar almayın, sözleşme, anlaşma, yeni girişimlerde tutarsızlıklar olabilir. Kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz.
Yanlış anlaşılmalara sebep olacak haberler duyabiliriz. İyice araştırmadan ortalığı karıştırmayın. Gerçekçi çözümler getirmeyen fikir farklılıkları ortalıkta olduğundan, sakin kalabilmek en iyisi… Değişim rüzgarları yüklü enerjinin içinde iyice sıkıştık. Kendimizde neleri değiştirebiliriz, neler eksik, nasıl tamamlamalıyız?

Önce değişime kendinizden başlayın… Daha önce yaptığımız hatalardan ders almalıyız. Bilin ki, biz kendimiz beceremezsek;
Sistem görevini yerine getirir. BUZ KÜTLESİNİN ÜSTÜNDEYİZ.

İnstagram : astrocupidoo

 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir