Venüs Oğlak Burcunda Astrolog Sevil ÖZAY

Abone Ol 

VENÜS OĞLAK BURCUNDA

Venüs’ün oğlak burcundaki transitine başlaması ile birlikte ilişkiler ve paraya bakışımız değişiyor. Yayın o pollyanna tarafından çıkıp daha ciddi mesafeli geleneksel olgun gerçekçi temkinli biraz soğuk ama ayaklarımız yere sağlam basacak ve sorumluluk alacak şekilde düşünüp aşkta kendimize koyduğumuz kurallar doğrultusunda hareket edeceğiz. Gelir geçer flörtleşmeler ilgimizi çekmeyecek tabiri caizse ciddiysen gel beni oyalama modunda olacağız. Saygınlık statü içeren ilişkiler ve partnerlere ilgi duyacağız.

 

Bu dönem başlayan ilişkiler mantık üzerine kurulu güvence isteyen ve kalıcı ilişkiler olacaktır. 13 Ocak yeni ayı ciddi kararları getirecek. Devam eden ilişkilerde ileri dönük ciddi kararlar alınır. Venüs’ün Mars’a yapacağı üçgen açı Uranüs etkisi ile de çevremizden birçok çiftin evlilik haberlerini duymamıza neden olacak gibi. Belki bu teklifi alan sizde olabilirsiniz.

 

Gölge tarafı ile duygularımızı bastırıp soğuk tavırlar sergileyebiliriz sevgimizi dile getirmekte anlatmakta zorlanabiliriz. İlişkilerimizi de başarı ve başarısızlık olarak değerlendirebiliriz. Bunun sonucunda eğer başarısız hissediyorsak tüm yükü sorumluluğu kendi omuzlarımıza alabiliriz yeter ki sahip olduğumuz statü ve prestiji kaybetmeyelim. Ama sonrasında kendimizi sevgisiz, yetersiz, kısıtlanmış ve yalnız hissederek kendi değerimizden emin olmayabiliriz.

 

İçinde bulunduğumuz duruma ilişkiye mantık çerçevesinden bakıp yaşça kendimizden büyük makam mevki sahibi gerçekten aşık olmadığımız birine güvence verdiği için yakınlık hissedebiliriz.

 

Finansal anlamda da bu süreçte güzel gelişmeler olacaktır. Venüs’ün Uranüs’e ve Mars’a yapacağı üçgen açı sürpriz kazanımlar getirecek.

Bütünün hayrına olması dileği ile

Astrolog SEVİL ÖZAY

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir