Merkür Kova Burcunda Astrolog Sevil ÖZAY

MERKÜR KOVA BURCUNDA

Abone Ol 

 

Merkür’ün kovaya geçmesiyle birlikte zihnimiz daha orijinal sıra dışı farklı olana meraklı duygusallıktan ve geleneksel olandan uzak mantıklı entelektüel gelecek odaklı ve rasyonel çalışmaya başlayacak.

 

Sosyal medyada paylaşımlarımızın artacağı daha fazla zaman geçireceğimiz teknolojiye astrolojiye ilgimizin artacağı zaman. Ön yargılarımızdan sıyrılıp sadece kendimizi düşünmek yerine daha herkes için eşitlikçi hümanist evrensel bir bakış açısı ile olaylara daha objektif bakacağız.

 

Merkür kovadayken her ne kadar arkadaşlarımızla buluşmak görüşmek istesek de bunu internet sosyal medya üzerinden yapacağız. Bilgiye ulaşmak araştırmak için gruplara katılımlarımız artacaktır.

 

Merkür’ün yapacağı açılara bakarsak. Satürn ile kavuşurken Mars’a ve Uranüs’e kare yapacak. Agresyon sabırsızlık öfke içerir bu açı. İletişimde kendimizi ifade konusunda sıkıntı yaratır zira Merkür kova sabit ve inatçıdır. Fikrimizde söylemlerimizde ısrarcı tavrımız onay bulmayacağı için sinirlerimiz zıplayacak tartışmalara açık hale geleceğiz fevri ve sabırsız çıkışlar yapmamaya isyankarlaşmamaya inatlaşmamaya illa benim dediğim olacak şekilde davranmamaya özen gösterelim. Etkisi bir iki gün süreceği için temkinli hareket etmekte fayda olacaktır. Sonrasında Merkür Şirona sekstil açı yapacak iletişimde yaşadığımız bu sıkıntıyı telafi etmemiz için gerekli fırsatı verecek. En iyisi şimdi sonrasında üzüleceğimiz olaylara sebebiyet vermemek için sinirimize ve dilimize hakim olalım. Bu birkaç gün şok edici haberler alabiliriz.

 

Bu birkaç günü olumlu kullanabilirsek isyan etmeden önce derin bir nefes alın hangi konularda sabit takılı kalıyorum hangi fikirlerim düşünce kalıplarımı kırmalı değiştirmeliyim diye farkındalıkla algılarımızı daha açık hale getirebiliriz.

 

Toplumsal bazda insanların otoriteye karşı isyanını protestosunu getirecektir. Merkür Satürn kavuştuğunda iletişim durma noktasına gelir. Telefon PC internet kullanıcılarında kopmalar gecikmeler olacaktır. Satürn devlet ve otorite tarafından da kısıtlamalara maruz kalabiliriz.

 

Merkür’ün Mars’a ve Uranüs’e yapacağı kare trafikte kazalara açık bir enerjiyi doğurur. Hızlı süratli araba kullanmaktan kaçınmalı trafik kurallarına ekstra dikkat etmeliyiz. Elektrikli aletlerde sorunlar ortaya çıkacaktır kurcalamayın yoksa sizde elektrikten yana payınızı alırsınız.

 

Venüs’ün Mars ve Uranüs’e harika bir üçgeni var hem ilişkiler hem finansal açıdan olumlu gelişmeler getirecektir. Merkür’ün provakasyonuna kovanın o özgürlük bireysellik arayışında gaza gelip buna çomak sokmayalım zira dilimiz beynimize yetişmekte zorlanacak sonrasında Merkür kova burcunda Retro yapacak bir de eski anlaşmazlıklar tartışmalar tekrar gündeme gelecek durumu düzeltmek için ikinci bir kez daha uğraşacağız.

 

Bütünün hayrına olması dileği ile

SEVİL ÖZAY

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir