Oğlak Burcunda Yeniay Astrolog Sevil ÖZAY

OĞLAK BURCUNDA YENİAY

Abone Ol 

Oğlak burcundaki yeni ay Pluto ile kavuşumda güçlü kararlı hırslı kendimizden emin yeni başlangıçlar demektir. Pluton’un olduğu yerde hiçbir şey öylesine olmaz bugüne kadar sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz düzenimize Pluto köklü değişimleri dönüşümleri sıfırdan yeni başlangıçları getirecektir. Geleneksel olana veda edip yeni oluşumlar ile yolumuza devam edeceğiz.

 

Yeni ay 1 evde gerçekleşiyor taşın altına elimizi koymamız gerektiğini gösteriyor. Oğlak burcunun kararlılığı azmi ve Plutonun dönüştürücü gücü ile hayatımızın her alanında özellikle finansal iş ve kariyer alanlarında her türlü değişim ve dönüşümü, iş değiştirmek, yeni bir kariyer hedeflemek ve buna yönelmek isteyeceğimizi anlatıyor.

Satürn Jüpiter kavuşumu devam ediyor her iki gezegende kariyeri kuralları yasaları anlatır Merkür’de bu kavuşuma katılarak kova burcunda bir stelyum oluşturdu. Ve Uranüs’e kare açı yapıyor. Artık bir şeylerin değiştiğini değişmesi gerektiğini bu yönde canımız istemese bile bazı radikal değişimlerin yeniliklerin hayatımıza gireceğini verdiğimiz kararlarda değişen şartların etkisi olacağını anlatmakta. Çünkü oğlaktaki tüm gezegenleri Satürn yönetiyor ve artık geleneksel olan oğlak burcundan çıktı kovada daha özgür daha yenilikçi olmamızı zamana ayak uydurmamızı istiyor. Gezegen hiyerarjisine göre Satürn dediği olacak. Haritadaki tüm gezegenleri Satürn yönetiyor. Yani vereceğimiz kararlar var olan yaşam koşullarımızın yenilenmesi değişmesi doğrultusunda olmalı. Bunu yaparken sıra dışı farklı seçeneklere yeniliklere açık olmalıyız.

Venüs’ün Mars’a ve Uranüs’e olan üçgeni tüm gezegenler toprak elementinde olduğu için daha çok parasal yönde çalışacaktır. Bu çabalarımızın karşılığını alabileceğimiz anlamına geliyor. Verilen emeklerin doğrultusunda bizi sevindirecek sürpriz beklemediğimiz kazançlar elde edebiliriz.

Bu açı ilişkiler anlamında kalıcı geleceğe yönelik adımlar atılmasını sağlayacak.

 

Yine Satürn Mars karesi önümüze bazı engellerin kuralların çıkabileceğini bunlarla uğraşmanın canımızı sıkacağını belki hayal kırıklığına uğrayacağımızı isyan enerjisi ile kendimizi ifade etmek için her zamankinden daha cesur ve atak hırslı fevri çıkışlar yapabileceğimizi gösteriyor.

Bunu yaparken KAD ikizlerin bilgiyi araştıran yönünü kullanarak hayallerimiz doğrultusunda yeteneklerimizi kullanarak nasıl kazanç elde edeceğimiz ile ilgili mantıklı kararlar almalıyız. Yeniay haritasında hava ve toprak elementi yoğunlukta bu gerekli analizi yaparak mantıklı akılcı gerçekçi ve sağlam kararlar alabileceğimizi gösteriyor. Kısacası hayatlarımıza format atacağız.

 

Bunlar gerek bireysel gerek toplumsal olarak oldukça sert ve zorlayıcı açılar. Bireysel hayatlarımızda başarıyı getiren sonuçlar doğuracaktır. Toplumsal olarak etkisi daha sert olabilir. İsyanlar protestolar artabilir para piyasaları sert bir şekilde etkilenecek.

 

20 Ocakta ay koç burcuna geçtiğinde yeni ay derecesine kare yapacak o gün Uranüs Mars kavuşumu kesinleşiyor ve Güneş kova burcuna geçiyor. Merkür ay düğümlerine T kare yapacak. Yeni ay kararları enerjisi ayın 20sinde etkisini en yoğun şekilde gösterecektir.

 

Yeniayın gerçekleştiği burcun derecesinde ve yakınlarında natal haritanız da bir gezegeniniz varsa direk olarak etkilenirsiniz. Yeni ay hangi evinizde gerçekleşiyorsa o ev konularında kararlar alacağız.

Bütünün hayrına olması dileği ile

SEVİL ÖZAY 

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir