Plütonik Enerji Devrede Astrolog Füsun ADIYAMAN

Abone Ol 

PLÜTONİK ENERJİ DEVREDE:
Saat 08.00 de Oğlak Burcunda PLÜTONİK bir YENİAY yaşayacağız. Etkileri bir süredir başlamış olan bu güçlü enerji ile hepimiz dönüşümler yaşayacağız. Natal haritalarımızda Oğlak Burcu, hangi evimizde ise o evin konuları bu ay gündemimizde olacak. Mantıklı Merkür ve aceleci Uranüs’ün zorlu karesi ile düşüncelerimiz bilinmedik yeni alanlara yönelebilir. Uranüs altımızdaki sağlam zemini kaldırmaya zorluyor.

Sevgili Venüs ile Şiron’un karesi, mücadelenin kolay olmayacağını gösteriyor. İlişkilerde ve maddi konularda yara alabiliriz.
Bu arada öfkeli Mars, çılgın Uranüs’e gitgide yaklaşarak; olayların kontrolden çıkması İçin baskı yapıyor. Anlayacağınız gökyüzünde diktatöryel her türlü baskı hakim… Olaylara gerçekçi yaklaşıp, mantıklı analiz yapmamız İçin Satürn’ün desteğine ihtiyacımız var. Her zorluğa karşın, ben yine de Venüs’ün, arızalı Uranüs ve sinirli Mars’la olan harika açısına güveniyorum.

Bazılarımız İçin bu dönüştürücü gökyüzünün

etkileri önlerinde liderlik kapıları açacak. Önemli kararlar aldıracak. Statü değişiklikleri yaşatacaktır. Gökyüzündeki PLÜTONİK enerjiyi, içimizdeki yaratıcılık enerjisine dönüştürmek dileğiyle…

İnstagram : astrocupidoo

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir