KOVA yeniayında kanını temizle !

Abone Ol 

200 yıllık serüvenin başladığı bu yeni ayda ana temamız değerler ve insani  tarafımızı yapılandırma dönemi. Kova enerjisinin ayak sesleri bu yeni ayda kendini gösteriyor. Satürn ve Jüpiter’in kovadaki birleşimi en son 200 sene önce yaşandı. Jüpiter ve Venüs ün Kovada birleşimi ise 12 sene önce yaşandı. Venüs, Merkür Güneş, Ay , Jüpiter ve Satürn kova da birleşimi ise 2-3 bin  yıl önce yaşanmıştı. İnsanlık olarak 6 gezegenin bir olduğu bir yeni aya ve yeni başlayan bir döneme şahitlik ediyoruz. Enerji Tıbbı Uzmanı Emine Baran, bu tarihi enerji birikimi döneminde beden ve özellikle kan temizliğinin önemini vurguluyor ve hacamat öneriyor.

6 gezegenin birleşimi ile başlayan yeni dönemi yorumlayan Baran, tarihe tanıklık ediyoruz diyor. Baran “200 sene önce Satürn ve Jüpiter toprak elementinde buluştukların da bu dünya toprak kavgaları ve ağır Dünya Savaşları’nı yaşadı. Bu sene ise 6 gezegen hava elementi olan Kova Burcu’nda gerçekleşiyor. Bu birleşimde hava, uzay, teknoloji, teknoloji savaşları ve uzayla bağlantılı konuları sık sık duyuyor olacağız. Önümüzdeki yıllarda artık ışınlanmanın icat edildiğini duyacağız. Uzayda hayat olduğuna dair daha somut veriler kitleye açılacak. Robotlarla çarpışacağımız bir dönem gelirken, biz insan olarak, insani taraflarımızı parlatmamız gereken ve bunun farkındalığına uyanacağımız bir yeni aya adım atıyoruz.

Kitlesel olarak kova, bütünleşmeyi birimiz hepimiz için olmayı, insanlığı, hümanist tam bir insan olmayı vurgularken genetik oynamalar ve dnayı değiştirme projeleri ile de karşılaşacağız. Bütün bunların yanısıra, bu yeni ay, çok umutlu, çok mutlu ve bir o kadarda desteklendiğimizi de gösteriyor. Mesajı ise; sadece uyanık ol ve insanlığından kopma.

14 gün çok önemli

Yeni ayın hemen sonrasındaki başlayan 14 günlük süreç projelerimizi netleştirmek, dilek ve niyetlerimizi netleştirmek, yenilik tohumları ekmek için çok uygun dönem. Ama bu tohumları sadece ben diye değil, biz diyerek ekmemizi vurguluyor. İstediğimiz her şeyi bütün için istemeden bu sınavı veremeyiz.

İlahi planda insan olarak yapmamız gereken derin ipuçlarını da veriyor. Ne oluyorsa hayrımıza olduğunu kabule geçmemiz, uyanık olmamız ve insanlığın değerine inancımıza sahip çıkmamız gerekiyor. Egoyu fark edip, bizim ve bütünün hayrına doğru kullanmamız için bizi uyarıyor. Çünkü kova enerjisi, bütünü ve o bütün içerisindeki bireyselliği de vurgular.

 

Hacamat ve Rahim Sülüğü Yaptırın

Bu dönemde bireysel anlamda kan kalitesi ve temizliği çok önemli. Hacamat yaptırmayı hayatın bir parçası haline getirmeliyiz. Kadınlar içinde rahim sülüğü çok faydalı olacaktır. Kova enerjisinin bedenimize mesajı “Omurgana sahip çık,  eril ve dişilin dengesine sahip çık  , cinsine sahip çık, enerjine sahip çık. Zihnin ve miden çöp değil, onları ne ile doldurduğuna dikkat et ve sakinliğini koru”

Aldığımız gıdadan, düşünceye, giydiklerimizden, görüştüğümüz kişilere kadar ne kadar temiz ve güven içinde kaldığımız çok daha önemli hale geliyor. Kova yeni ayı “Her zaman umut vardır. Birliğini, bütünlüğünü ve insani tarafını koru. Ne gelirse gelsin, çok büyük kudret sahibi ve dönüştürücüsün. Dönüştürmek üzere bu dünyada imtihanını veriyorsun.. Seni sen yapan değerlerini parlatma dönemi. Önce sen kendinin değerinin farkına var. insan olarak zaten çok değerlisin. İnsan olanla ve insan tarafına kavgayı bırak. Çünkü üzerine oynanan başka planlar var. Bu planları ancak inançla, elele yürüyerek alt edebilirsin. DNA’na sahip çık” mesajı veriyor.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir