Bu Bayram Sevdiklerinize Çikolatanızı Kahve Dünyası Götürüyor

Hatırlanmanın çok daha değerli olacağı bu bayramda, sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkes, Kahve Dünyası’nın online mağazasında buluşuyor.

Gaziantep’in meşhur boz fıstıklarını Kahve Dünyası’nın nefis sütlü ve bitter çikolatasıyla bir araya getiren el yapımı Roche’tan, enfes dolgusuyla lezzeti katlanan Lavi’ye, çikolata kaplı lokumdan, her zevke uygun spesiyal çikolatalara kadar birçok seçeneğe www.kahvedunyasi.com’dan kolayca erişilebiliyor.

Kalpler bir olunca hayat bayram olur diyen Kahve Dünyası, sevdiklerine bayram hediyesi vermek isteyen ancak onları ziyaret edemeyecek herkes için siparişleri Türkiye’nin dört bir yanındaki adreslere teslim ediyor.

Bu Ramazan Bayramı, önceki bayramlardan biraz daha farklı geçecek. Belki büyüklerimizin ziyaretine gidemeyeceğiz, onların ellerinden öpüp sarılamayacağız ama kalplerimiz yine hep bir atacak.

İşte tam da bu yüzden Kahve Dünyası, bu bayramda “Kalpler bir olunca hayat bayram olur.” diyor ve online mağazasından sevdikleriniz için sipariş edeceğiniz çikolata ve lokumları “Kalpler Bir-İyi Bayramlar” kutularıyla sizin için istediğiniz adrese teslim ediyor.

Aynı zamanda hijyenin her zamankinden daha fazla önem kazandığı bugünlerde Kahve Dünyası, online mağazası üzerinden verilen tüm siparişleri hijyen standartlarına uygun şekilde paketleyerek güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Kalpler bir olunca hayat bayram olur diyenler için…

Kahve Dünyası online mağazasında her zevke ve bütçeye uygun bir ürün bulmak çok kolay. Gaziantep’in boz fıstığı ve yüzde 100 gerçek çikolatayla üretilen el yapımı Roche’tan enfes dolgusuyla lezzeti katlanan Lavi’ye, çikolata kaplı lokumdan, her zevke uygun spesiyal çikolatalara kadar birçok seçenek Kahve Dünyası online mağazasında sizi bekliyor.

Bu lezzetlerin yanında klasik severlerin vazgeçemediği Madlen, kakao ile kaplanmış çikolata dolgusuyla Trüf, geleneksel lezzetimiz Türk kahvesi ve yöresel filtre kahveler de www.kahvedunyasi.com’ dan sipariş verilebiliyor.

“Kalpler bir olunca hayat bayram olur” diyen Kahve Dünyası, seçim yapmakta zorlananlar için ise online mağazasında “Bayram Özel” adı altında Türk kahvesi, filtre kahve, Lavi, Roche, çikolata kaplı lokum veya Madlen çikolata gibi birçok lezzeti bir araya topladı.

Bir bayram geleneği: Türk Kahvesi

Kahve Dünyası online mağazasından alışveriş yapanları bayrama yakışan bir sürpriz de bekliyor.

100 TL ve 250 TL üzeri siparişlere Türk kahvesi hediye eden Kahve Dünyası, Türk kahvesi ikram ritüelini bu bayramda da sürdürmeye devam ediyor.

Kahve Dünyası Hakkında

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı.

Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir.

Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 500’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 15 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir.

Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetinde, kendi üretimi olmayan hiçbir ürünü misafirlerine sunmayarak Türkiye’de bir benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışı sergilemektedir.

“Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır.

Kahve Dünyası Online Mağaza Hakkında

Kahve Dünyası 2012 yılından bu yana www.kahvedunyasi.com online mağazası ile herkesin severek tükettiği ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir