Cildiniz C vitamini deposu olan profesyonel reçetelere emanet!

Abone Ol 

Kullandığı en yüksek kaliteli ve organik içerikleriyle kozmetik dünyasının değerli markası The Organic Pharmacy, yeni yılda ciltleri yenilenmeye davet ediyor. C Vitamini içeren serum ve maske; güneş ışınlarının azaldığı dönemde, renk tonlaması, kollajen artışı, ışıltı ve daha fazlası iki ürünle kış günlerinizi fırsata çeviriyor.

 

The Organic Pharmacy ile iki adımda cilde C Vitamini depolama:

 

1.Adım; 

The Organic Pharmacy’nin C vitamini, skualen, papain, çam kabuğu ekstresi, acai üzümü, goji, havuç ve meyve asitleri içeren kremsi jel Vitamin C Enzyme Peel Mask, cildi canlandırmak ve pul pul dökülmeleri onarmak için tasarlanmış. Arındırıcı maske tüm yaz boyunca güneşe maruz kalan ve lekelere fırsat veren ortamlardan uzak kış günlerinde cildinizi yenilemek, güzelleştirmek ve tazelemek için uyguladığınız bakım ritüelleriniz içinde hoş bir seçenek.

Cilt rengini eşitlemek ve aydınlatmak için alt notada çalışan maske, tüm cilt tipleri ile uyumlu ph dengeleyici yapısı ve peeling özelliği ile de pürüzsüzlük hissini tam anlamıyla yaşatıyor. Klinik araştırmalar sonucu düzenli kullanımda hücre sayısını arttıran Enzyme Peel Mask, haftada bir veya iki kez yüze ve dekolte bölgesine uygulanıp on dakika bekletilmeli. Ardından bol su ile durulanmalıdır.

 

The Organic Pharmacy Enzyme Peel Mask 60 ml / 804 TL

 

 

2. Adım;

The Organic Pharmacy Stabilised Vitamin C Serumu cilde sıkılık ve aydınlık sağlarken aynı zamanda kırışıklık karşıtı bakımda yapar. %91 organik cilt bakım serumunun içeriğinde yer alan greyfurt yağı ve cadı fındığı C vitamini serumunu benzerlerinin aksine derinlemesine etki sağlar. Lekeli ve olgun ciltlerin en büyük dostu olan Stabilised Vitamin C, cilt tonu düzenlenmesinde ve donuk cildi aydınlatma konusunda da önemli rol oynuyor. Günde 1 veya 2 kere temiz ve nemli bir cilde bir tam damla olarak yukarıdan aşağıya masajla uygulandığında düzenli kullanım sonrası hızla değişim görülür.

 

The Organic Pharmacy Stabilised Vitamin C Serum 30ml / 689 TL

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir