Sihirli Bir Yerdeyiz Astrolog Füsun ADIYAMAN

Abone Ol 

SİHİRLİ BİR YERDEYİZ:

Günaydın Herkese,
Bir süredir etkisi altında olduğumuz agresif Mars ile kontrolcü Satürn karşıtlığı devam ediyor. Birilerinin mantıksız veya çocukça davranışları nedeniyle bazı otorite figürleri veya yasal konular ile karşılaşabiliriz. Üstelik yaşam kaynağımız Güneş’in yıkıcı Hades ile kavuşumu var.

Üzüntü ve sıkıntılı olabileceğimizi gösterirken, gergin ve huzursuz hissetmemiz çok doğal… Neyse ki duygusal Ay, imdadımıza yetişiyor.

Kontrolcü Satürn ile sekstil açı yaparken, dikkatli, olgun ve tedbirli olmamızı sağlıyor. Duygularımızın kontrolünü sağlayınca, kendimize olan güvenimiz yerine geliyor. Sevgili Ay’ın, hareketli Mars’la yaptığı üçgen açı, daha canlı, zinde ve hevesli olmamızı destekliyor. Hedeflerimize doğru yöneliyoruz.

Zorlayıcı enerjilerin altında iken sihirli bir yerde ve anda olabilme lüksümüz var. Ay’ın yaptığı olumlu açılarla çatışma yaşamadan ya da pozisyonumuzu koruyarak, olayların içinden çıkabilme gücüne kavuşuyoruz. Mars’ın kavgacı enerjisini Şifacı Şiron ile yapacağı muhteşem açı yumuşatıyor.

Konsantrasyonumuz artarken, olayları çabuk kavrıyor ve doğru yolda ilerleyecek sezgilere sahip oluyoruz. Kendimize ait güvenli ve sihirli bir yerdeyiz.

 

İnstagram : astrocupidoo

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir