Sevilmek İstiyoruz Astrolog Füsun ADIYAMAN

Abone Ol 

SEVİLMEK İSTİYORUZ:

Günaydın Herkese,
Duygusal Ay’ın, cesur Mars ile yaptığı sekstil açı ile güne zinde, çalışkan ve hevesli bir modla uyanıyoruz. Aşk ve İlişkiler gezegenimiz gidip, kontrolcü Satürn’e karşıt açı yapınca yüksek bir duvara toslamış gibi oluyoruz.

Artık daha mesafeli ve kuşkucuyuz. Kendimize olan güvenimiz azalınca, sabahın büyüsü bozuluyor. İsteklerimiz ve hedeflerimiz ile koşullarımız arasında büyük bir savaş oluyor.  Satürn’ün yarattığı Engellemeler ve kopmalar yüzünden, kendimizi hayattan zevk alamayan, sorumlulukların altında ezilip kalmış gibi hissediyoruz.

Sevmek ve sevilmek istiyoruz, hayatı doyasıya yaşamak İçin çabalıyoruz. Karşımızdakinin sevgi yoksunluğu, mantıksız istekleri veya kuralları… Bu gerçekler yüzümüze bir tokat gibi çarpıyor. Sanki bir isyan günü… Belki şifacı Kiron’un, Sevgili Venüs ile yapacağı kare açı kendimize gelmemizi sağlayabilir.

İlişkilerdeki güç çekişmeleri ve hayallerimizi gerçekleştirmek için yaptığımız çabalarla zaman içinde büyüyecek ve güçleneceğiz. Sancılı bir büyüme süreci ile şifalanma yolunu bulabiliriz.
Sevgiler.

iNSTAGRAM : astrocupidoo

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir