30 Haziran 2020 Jüpiter ile Plüto Kavuşuyor

İlki 5 Nisan’da yaşanılan Jüpiter / Plüto kavuşumunun ikinci etabını, iki gezegenin retro hali ile tekrar deneyimlerken 12 Kasım’da son kez yaşanacak.

Bu kavuşumun etkileriyle evrensel para ve evlilik göstergesi Jüpiter, krizler, miras, tazminat,nafaka gibi konuları Plüto’nun dönüşüm, kökten çözülmelerle yepyeni platforma hazırlık süreci içindeyiz.

Her iki gezegenin retro olması 5 Nisan’da 12 yıllık bir dönemi başlatan bu kavuşum, Kasım ayında nihai sona giderken, şimdi eldeki verileri toparlamak, kaçırılan fırsatları yakalamak zamanlarıdır.

Oğlak burcunda olmaları kariyer, iş ve toplumsal statü, aile büyükleri ve anne ile ilgili konularda krizlerden, çözülmeyen miras konularından doğacak şans ve fırsatları verecektir.

Gitmeyen ilişkileri sonlandırmak, devam edecekse farklı bir boyuta taşımak söz konusu. Ancak yücelim yöneticisi ve Ay’ın yöneticisi olan Mars risk alabilen, dürtüsel harekete geçen enerjisi ile bunlara direkt çözüm istese de Yengeç’te peregrin olan Merkür’ün geri gidiyor ve Ay tarafından yönetildiğini, Ay’ın 2,5 gün Akrep ‘te olduğunu göz önünde bulundurarak 5 Temmuz Oğlak Ay tutulmasını görmek gerekiyor.

Plan yapalım, hedefe odaklanıp akışta kalalım.

Sevgiler.

Astrolog Filiz Tuna VARDAR

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir