Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU’ndan Günlük Gökyüzü Yorumu (28.05.2020)

28 Mayıs Perşembe: 

AY gün boyunca ASLAN burcunda ilerlemesine devam ederken ele alacağımız işlerde duygusal bağ ve yönümüz daha ziyade organize etmek, yönetmek ve liderlik etmekle ilgili olacaktır.  

AY-URANÜS karesinin etkileri henüz devredeyken gece yarısına başlamış olacağımız için sarsıcı durum ve gelişmeler yaşama ihtimalini göz ardı etmemenizi isterim.

AY-KİRON üçgeni sağlık ve şifa konularında olumlu enerjiler ve haberler içerecektir. Bu etkileri başkalarına özgüven, güç ve cesaret verecek şekilde onları motive etme yönünde çalıştırmanızı tavsiye ederim. Karşılığı mutlaka bir şekilde size de dönecektir.   

Özellikle günün ikinci yarısında AY-VENÜS arasındaki olumlu etkileşim ikili ve özel ilişkiler bakımından bizi destekleyicidir. Sevginizi ifade etmek ya da göstermek için günün ikinci yarısını değerlendirebilirsiniz. Ancak AY saat 16:30’da BOŞLUĞA girecek kendinizi ona göre ayarlarsanız iyi olur.

Gün boyu etkili olacak MERKÜR ile AY DÜĞÜMLERİNİN etkileşimi ise kadersel anlamda gelecekle ilgili konularda bazı gelişmeler yaşanabileceğine işaret ediyor. KAD ile MERKÜR’ün İKİZLER’deki kavuşumu çok olumludur. Çünkü her ikisi de yönettiği ve asaletli olduğu alanda bu kavuşumu gerçekleştirdikleri için iletişim, eğitimler, ticaret, medya, basın, satış-pazarlama, bilgi paylaşımları açısından bugünü değerlendirmek ayrı bir önem taşımaktadır. Merkür İkizler’in son derecesinde iken bu kavuşum gerçekleşeceği için İKİZLER temaları için alınacak son kararlar söylenecek son sözler adeta bir tamamlanma enerjisi şeklinde de çalışacağını düşünüyorum. Tabi buarada yaz dönemi Astroloji Eğitimleri bakımından da kararınızı verdiğinizi ümit ederim. Sayfamda konu ile ilgili paylaşımlarımı takip edebilir veya DM den bana ulaşabilirsiniz.

MERKÜR bugün saat 21:09 itibariyle YENGEÇ burcuna geçmiş olacak. Sessiz bir burç olan YENGEÇ’te MERKÜR önümüzdeki dönemde bizi iletişimlerle ilgili olarak bizi biraz sessizleştirip pasifleştirebilir. İletişim tarzımızın daha duygusal, daha yumuşak olacağını en genel ifadeyle söylemek mümkün. Akıl önümüzdeki dönemde daha ziyade duygular için çalışacak da denebilir.  

Güzel bir gün olmasını dilerim.

Sevgilerimle.

Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir