Astrolog Özlem Şekeroğlu’ndan Günlük Gökyüzü Yorumu (22.05.2020)

22 Mayıs Cuma:

İKİZLER BURCUNDA YENİAY

AY bugün günün önemli bir kısmında BOĞA burcunda daha sonra İKİZLER burcunda ilerliyor olacak.

Günün ilk bölümünde enerji akışı gayet olumlu; AY-PLÜTON ve sonrasında AY-JÜPİTER üçgenleri maddi konular başta olacak şekilde rahat ilerleme kaydedebileceğimize hatta şanslı olabileceğimize işaret ediyor.

Sabah saatlerini en geç 11:41’e kadar önemli işlerinizi yapmak için değerlendirmenizi tavsiye ederim. AY 11:41 ila 16:35 arasında yaklaşık 4,5 saat kadar BOŞLUKTA kalacak. Bu zaman zarfında önünüzü net göremeyebilirsiniz.

AY, İKİZLER’e geçtiğinde ilk açısını SATÜRN ile üçgen yapmak üzere ilerliyor olacağı için sorumluluk alarak ilerlemek çok kolay olacak.

Eskiden gelen veya yarım kalmış konularınızı tamamlamak için bu akşam çok uygun mutlaka değerlendirin derim.

Hem SATÜRN retro hem de AY YENİAY yapmak üzere olduğu için bir şeyleri tamamlayıp yeni bir şeylere başlamanın ön hazırlığı içinde olabilirsiniz.   

Gün boyu etkili olacak diğer gökyüzü hareketlerine bakarsak; öncelikle MERKÜR-VENÜS kavuşumunu görmekteyiz. İlk anda ikili ve özel ilişkilerde tatlı ve hoş sözlere işaret ediyor gibi görünse de durum öyle değil maalesef; çünkü MERKÜR, VENÜS ile kavuştuğunda VENÜS-NEPTÜN karesini de çalıştırmış olacağı için ilişkiler, sevgili ve aşk durumları, güzellik ve bakım konularında bir şeyler tam istendiği gibi gitmeyebilir.

Hayal kırıklığı verebilir; bunların el becerileri ya da iletişimlerden kaynaklı olma ihtimali çok büyük.  Örneğin ya sevgilinin söyleyeceği sözler istendiği gibi olmayacak ya da örneğin kesilen saç istediğimiz modeli yansıtmayacaktır. Bu bakımdan bugün bu anlamda dikkatli olmalısınız. Standart dışı güzellik modellerine kaymamalı ve standart dışı sözlerden kaçınmalısınız.

DEĞİŞKEN burçlardan söz ettiğimiz için ikicikli durumlar yaşanabilir kaygan zeminler oluşabilir; verilen kararlar yerini bulmayabilir (!!).

GÜNEŞ-SATÜRN üçgeni tüm gün kendimizi göstermek ya da olgun, deneyimli ve otoriter kişilerle ilgili konularda bizi bugün rahatlatıp mutlu edecektir. Hayatımızda önemli bir şeylerle ilgili taşlar bugün yerine oturabilir, somutlaşıp gerçekleşebilir.

Akşam saatlerinde ise AY ve GÜNEŞ 20:38’de İKİZLER burcunun 2.nci derecesinde kavuştuğunda YENİAY meydana gelecek. Yeni bir şeylerin tohumlarını atacağız ve ilk geribildirimleri 15 gün sonraki YAY DOLUNAY’ında almış olacağız.

Bunun eğitimlerle ilgili olma ihtimaline değinmeden edemeyeceğim. Bu yaza ait ASTROLOJİ EĞİTİMLERİM Haziran başında başlıyor. Bence karar vermek ve başlamak için çok uygun bir zamandasınız. Bu fırsatı kaçırmayın derim. Kendinize yatırım yapın. Ne de olsa  SATÜRN ve JÜPİTER 2020 sonunda KOVA’ya geçtiğinde ASTROLOJİ’nin dönemi de başlamış olacak. Siz bence kendinizi bugünden hazırlamaya başlayın!!

Sağlıklı, mutlu güzel bir gün dilerim.

Sevgiler.

Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir