Anadolu’nun Organik Buğdayları ve Sebzeleri ile Bebekler İçin Özenle Hazırlandı!

Abone Ol 

Anadolu’nun bereketli topraklarının vazgeçilmezi organik buğdayları çorba serisinde harmanlayan Hero Baby, yepyeni besleyici lezzetiyle annelerin ve bebeklerin gönüllerini fethediyor. Bebeklerin farklı tatlar keşfetmesi için organik buğdaylarla hazırlanan Organik Balkabağı Havuç Çorbası, içeriğindeki vitamin ve minarellerle özenle hazırlanan besleyici bir ürün sunuyor. Bu besin deposu özel ürünle organik lezzetlerin keyfini çıkaran bebekler, aynı zamanda geleceğe güvenle adım atıyor.

 

Kış ayları yaklaşırken bağışıklık sisteminin güçlü tutulmasının önemi daha da artıyor. Hero Baby Organik Balkabağı Havuç Çorbası’nın içeriğindeki sayısız faydası ile balkabağı, tam da bu dönemde bebeklerin yanında. Bebeklerin sağlıklı gelişimi için vazgeçilmez kaynaklardan olan balkabağının, lif kaynağı olması da bebeğinizin sindirim sisteminin gelişimi için oldukça faydalı. Sağlıklı bir kemik ve diş gelişimine de katkıda bulunan balkabağının ana aktör olduğu organik balkabağı havuç çorbası bebeğinizin sofralarının vazgeçilmezi olacak.

Sadece Migros’ta satışa sunulan Hero Baby Organik Balkabağı Havuç Çorbası, bebeklerin gelişim döneminin ana kaynaklarından B1 vitamini içeriyor ve annelerin mutfaktaki hayatını kolaylaştırarak pratik bir şekilde hazırlanıyor. İçeriğinde bulunan vitamin ve lif kaynağı organik balkabağı ve sindirim sisteminin dostu organik havuç ile bebekler için besleyici ve bir o kadar da leziz olan yeni tat, annelerin mutfağının en sevilen destekçileri arasında yerini alıyor.

 

https://www.hero.com.tr/herobabyturkiye

 

 

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Leznburg kentinde 1886 yılında kuruldu. İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (bebek devam sütleri, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahıllı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor. 134 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur. Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.

Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; bebek devam sütleri mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir