KFC Türkiye Bursa’daki 5. Restoranını Zafer Plaza’da Açtı

KFC Bursa Zafer Plaza’da.

Abone Ol 

İŞ Gıda çatısı altında hizmet veren KFC Türkiye, pandemiye rağmen büyümesini Bursa’da açtığı restoranla sürdürüyor. KFC, Bursa’da Zafer Plaza’da kapılarını açtığı restoranıyla tavuk severlerle buluşuyor.

Türkiye’yi parmak ısırtan lezzetleriyle buluşturan KFC, pandemiye rağmen restoran açılışlarını sürdürüyor. Markanın Bursa’daki beşinci restoranı olan Zafer Plaza KFC,11 baharatlı gizli tariften vazgeçmeyen, gerçek tavuk severlerle buluştu. Yeni açılışlarıyla sene sonuna kadar toplam 10 restoran açacak olan KFC Türkiye, istihdam yaratmaya da devam edecek.

KFC Hakkında:

Yum! Brands markası olan KFC, başarılarla dolu uzun tarihi ve yenilikçi yaklaşımıyla dünya çapında bir tavuk restoranı zinciridir. KFC’nin hikayesi 80 yıl önce Albay Harland Sanders’ın 11 baharatlı gizli tarif ve kendine özgü pişirme tekniğini geliştirmesiyle başladı. KFC, bugün hala kurucusunun miras bıraktığı parmak ısırtan lezzetini koruyor; ilk günkü tarif ve pişirme yöntemiyle hazırlanan benzersiz tavuklarını dünyanın 135 ülkesinde ve 23 binden fazla noktada, her gün milyonlarca tavuk severle buluşturuyor.

Türkiye’deki ilk restoranını 1989 yılında açan KFC, İŞ Gıda A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteriyor. 30 ilde, 3000’e yakın çalışanıyla 140’tan fazla restoranda hizmet veren KFC Türkiye, misafirlerini parmak ısırtan lezzetlerle buluşturuyor ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.

KFC’nin parmak ısırtan lezzetinin sırrı yerli üretim tavukların 11 baharatlı gizli tarif ile mutfağındaki usta şefler tarafından günlük olarak hazırlanmasıdır. KFC bu özelliğiyle klasik fast-food zincirlerinden tamamen ayrılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir