Geleneksel Tarhanaya Hero Baby’den Organik Dokunuş

Türkiye’nin en çok tercih edilen* mama üreticisi İsviçreli Hero Baby, Organik Tarhana Çorbası ile Anadolu’nun geleneksel tatlarını gelecek nesillerin damak zevkine göre sunuyor. Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti olan tarhana, vitamin ve mineral dolu formülüyle bebeklerin ek besin ihtiyacını kolaylıkla karşılıyor.

Türk mutfağının hem geleneksel hem de besleyici tatlarından biri olan tarhana çorbasını, bebeklerin ve küçük çocukların hassas bünyeleri düşünerek B1 vitamini açısından zenginleştirip hazırlayan Hero Baby, yepyeni ürünü Organik Bebek Tarhanası ile raflarda yerini almaya başladı.

Tarladan sofraya özenle seçilerek her aşaması kontrol edilen, el değmeden hazırlanan ve paketlenen Hero Baby Organik Tarhana Çorbası, bebeklerin günlük kalsiyum, magnezyum, demir ve sodyum ihtiyacını karşılamasına yardımcı oluyor.**

Tarhananın geleneksel yapımından ilham alınarak üretilen Hero Baby Organik Tarhana Çorbası, bebeğinizin sağlığını takip eden sağlık profesyonelinin önermesiyle birlikte ek gıdaya başlangıç için iyi bir alternatif. Hero Baby Organik Tarhana Çorbası, bebeklerin beslenmesini desteklerken annelerinde mutfaktaki kurtarıcısı oluyor.

*Nielsen Perakende Paneli, MAT Nisan 2020, tüm Türkiye ciro ve tonaj bazında

**Besin değerleri ve enerji tablosu, ürünün paketinde belirtilmektedir.

https://www.hero.com.tr/ herobabyturkiye

Hero Baby Hakkında:

Uluslararası bir gıda firması olan Hero, İsviçre’nin Lenzburg kentinde 1886 yılında kuruldu.

İlk kuruluş amacı, meyve ve sebzelerin sağlıklı ambalajlarda saklanabilmesi olan Hero, daha sonra üretim alanını genişletti. Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (biberon, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahılı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor.

134 yıldır tüketicisine kaliteli ürünler sunan Hero, bugün Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri konumunda. Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçludur.

Kurulduğu günden bugüne, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde de liderdir.

Hero Türkiye, Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapar. Bebek besinlerini üretirken mutfaklarımızda kullandığımız besinlere çeşitlilik ekler, vitaminler, mineraller ile besin değerlerini artırır. Bebeklerini sağlıklı besinler ile beslemek isteyen annelerin gösterdiği özen Hero Baby’nin de önceliğidir.

Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir