Dile Benden Ne Dilersen!

Arzu DEMİRDÖVEN

Geleceği merak ediyor musunuz?

O halde şu an ne düşündüğünüze ve ne konuştuğunuza bakın.

Düşüncelerimizin ve sözlerimizin yaydığı frekansla her an geleceği yarattığımızın farkında olsaydık, şu an ne düşünmeyi ve ne konuşmayı seçerdik?

Her şey enerjidir. Elinizdeki telefondan tutun, göremediğiniz ama kullandığınız internete kadar. Düşüncelerimiz ve sözlerimiz de birer enerjidir ve onların da yaydığı bir frekans vardır. Bu sebeple; kendinizle ilgili ne düşündüğünüze ve şakayla karışık da olsa neler söylediğinize dikkat edin. Zira bilinçaltı şakadan anlamaz. Örneğin; eğer kendinizin şanslı olduğunu düşünüyorsanız hakikaten de beklediğiniz otobüs tam siz durağa varmışken gelir; veya değersiz olduğunuzu düşünüyorsanız karşınıza bu düşüncenizi onaylayacak kişiler ve ilişkiler çıkacaktır.

Buna ek olarak, kendinizle ilgili konuştuklarınız da yaşayacaklarınız açısından oldukça önemli ipuçları verir . Diyelim ki arkadaşlarınızla sohbet ederken konu zengin olmaktan açıldı ve siz dediniz ki “Nerde bende o şans?!” veya “Azıcık aşım, kaygısız başım”. O andan itibaren başınızın üstünde görünmez bir tabelayla şu yayını yaparsınız “ BEN ZENGİN OLMAK İSTEMİYORUM.” Ve bilin bakalım n’olur? Eveeett, asla zengin olamazsanız 🙂

Söz büyüdür.

Düşüncelerimizi dile getirdiğimiz sihirli gücümüzdür kullandığımız kelimeler. Zihnimizden geçip, ağzımızdan çıktığı anda evrene şunu demiş oluruz “Lütfen bana bunu ver” ve sistemin şaşmaz cevabı ise şudur “ELBETTE, İSTEĞİN BENİM İÇİN EMİRDİR”.

İster şükredin evren size şükredeceğiz şeylerden daha fazlasını versin, ister şikayet edin evren size şikayet edeceğiniz daha çok şey versin. Siz yeter ki isteyin cevap her zaman EVET olacak bunun bilincinde olarak düşünüp konuşmak belki oyunu daha eğlenceli bir hale getirir, ne dersiniz?

O halde; şu andan itibaren düşüncelerinizi izlemeyi seçer misiniz? Titreşimi düşük kavramlarsa aklınızdan geçenler hemen şunu söyleyin “ Yakaladım!” ve anında değiştirin düşüncelerinizi . Konuşurken de aynı yöntemi uygularsanız sistemin dilinden konuşmaya başlamış olur ve geleceğinizi yaratmak konusunda elinizde olan kısmın hakkını vermiş olursunuz.

Ne demiş yaratıcı : “Biz insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık”. (İsra/13)

Sevgimle

Arzu DEMİRDÖVEN

İnstagram: @yeni1senicin

🌹
loading...

Dile Benden Ne Dilersen!” için 3 yorum

 • 25 Mayıs 2020 tarihinde, saat 14:06
  Permalink

  bildiğimizi sandığımız ama uygulamayi sık sık unuttuğunuz önemli bir detay 💖

  Yanıtla
 • 25 Mayıs 2020 tarihinde, saat 16:55
  Permalink

  Söz gümüşse sukut altın misali önce düşünüp sonra konuşacağız

  Yanıtla
 • 27 Mayıs 2020 tarihinde, saat 12:01
  Permalink

  Bilince olduğunuz katkı için teşekkürler🌹 Bundan daha iyi nasıl olur? Başka neler mümkün?🧚🏻‍♀️

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir