Yengeç Burcunda Yeniay

Abone Ol 

YENGEÇ BURCUNDAKİ YENİAY:

Yarın sabah 04.17’de 🦀 Yengeç Burcunun 18 derecesinde bir YENİAY yaşayacağız. Korunma, gözetilme, aile, yuva, vatan ve güvenlik konularının ön plana çıktığını görüyoruz.

YENİAY’ın devrimci Uranüs ile yaptığı sekstil açı, yaratıcı yönümüzü güçlendirirken; hevesimizi de arttırıyor. Vizyoner yönümüz yükselirken, dengede kalmaya çalışarak çözüme odaklanacağız. Mistik Neptün’de muhteşem bir açı ile hayal gücümüzü ve sezgilerimizi destekliyor.

Yaşam yolumuza çıkan engelleri görüp, fark edebileceğimiz bir süreç… Anın haritasında İstanbul’u baz alırsak yükselen İkizler Burcu. Yükselen derecesinde Betelgeuse ve Polaris sabit yıldızları bulunuyor. Bu sabit yıldızlar, zenginlik, başarı ve liderlik verir.

Hayatımızın doğru yolunu bulmakta yardımcı olmaları dileğiyle… Anın Yükseleni ile birlikte Mantıklı Merkür ve Kuzey Ay Düğümünün de İkizler burcunda olması, hayatımızın her alanında iletişim ve sosyalleşmenin hızlanacağını anlatıyor.
Araştırmalar yapacak, yeni bilgilerin peşine düşecek ve anlaşmalar yapabileceğiz.

Aile, ebeveyn ve çocuklarla ilgili konular, evlilik, çocuk sahibi olmak, ev almak- satmak, tadilat, sosyal statümüz, kariyer ve finansal kaynaklarla ilgili gündeminiz yoğun olacak. Yapılması gerekenleri masaya koyup, enine boyuna tartışabilirsiniz.
10 gündür sıkıntılı olan gökyüzü bize gülümsüyor…

Beklemede olan tüm gündemlerimiz tetikleniyor. Ancak Sevgili Venüs ile kısıtlayıcı Satürn arasındaki kavgayı ve çılgın Uranüs’ün de apexde yer alarak bu kavgayı körüklediğini aklımızdan çıkarmayalım. Ani gelişmelerle planlarımız ertelenebilir, bozulabilir.

Daha çok sinirlenip, gerilebiliriz. Neyse ki, tüm zorluklarla baş edebilme gücümüz var. Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi’lerin 15-21 dereceleri ile İkizler, Başak, Yay ve Balık burçlarının 1-5 dereceleri arasında gezegenleri, Transneptünyenleri ve sabit yıldızları olanlar daha çok etkilenecektir.
Güzel bir YENİAY, hepimize güzellikler getirsin.

Astrolog Füsun ADIYAMAN

İnstagram : astrocupidoo

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir