Astrolog Aslıhan; Venüs boğa burcu transiti

Gökyüzüne bakıldığında gördüğümüz en parlak gök cisimlerinden üçüncüsü olan “Venüs” bu parlaklığını yaklaşık 4 hafta boyunca hayatlarımıza yansıtmaya geliyor.

5 Mart 2020 ‘den itibaren kendi yönettiği Boğa burcunda transit halinde olacak olan Venüs hayatımızda Aşk, flörtler, kariyer , para, sosyal ilişkiler ve sosyal gruplar konularında ihtişamı ile hayatımıza gök kuşağı etkisiyle yansıyacağı kesin.

”Venüs “ ya da Mitoloji’de ki adıyla  “Afrodit” çekicilik, tutku,istek ve sonsuz aşk tanrıçasıdır.Venüs dişildir ve ruhunda güzelliği, estetiği , güzel sanatları , nezaketi , modayı  yani kısacası iyiye ve zevke dair ne varsa kendinde barındırır.Bu nedenle bu süreç zarfında Boğa burcununun da doğal yöneticisi olduğu için ruhunda ne varsa bizlerin hayatlarına projeksiyon ederek yaşam sevincimizi tetikleyeceği kesin . Zor geçen bir Şubat ayından sonra gökyüzü bizi Venüs ile ödüllendirmek niyetinde.

Müzik dinlemek, lezzetli yemekler yemek,baş döndüren kokular, albenili kıyafetler , sanatsal sergiler ya da sevgilinizi baştan çıkartmak için fırsatları Mart ayında sıkca deneyimleyebiliriz. Zevkler ve ihtişam konusunda aşırıya kaçma eğilimi gözlenirken fazla yemek yemek, fazla para harcamak ya da sık flörtöz davranışlar konusundada abartıya kaçmak muhtemeldir.

BU DÖRT HAFTALIK SÜREÇTE SİZE OLAN ETKİLERİNİ VE DAHA FAZLASI İÇİN YÜKSELEN BURÇ YORUMLARINI OKUMANIZI ÖNERİRİM.
EVETTT AŞK’ın kiminle? 
Öğrenmeye ne dersin?
İnstagram @saturnyenastrolog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir