Tetiklenmeler Başlıyor Astrolog Füsun ADIYAMAN

Abone Ol 

TETİKLENMELER BAŞLIYOR:
Sakin ve sessiz görünmemize karşın ruhumuzun derinlerinde fırtınalar kopuyor. Duygusal Ay, Akrep burcunda yol alırken böyle hissederiz. Sezgilerimiz öylesine güçlüdür ki, bazen canımızı yakar.

Ancak ani gelişen olaylarda kontrollü olmamızı sağlar. Gizli olanı araştırmaya yatkınız. Üstelik İletişim becerilerimiz ve düşünsel aktivitemiz de artıyor. Çünkü Saat 14:59’da Mantıklı Merkür Kova Burcuna geçiyor. Bilimsel bir zihne sahip olarak, hayatımızın pek çok alanına yenilikler gelecektir. Orjinal, farklı ve sıradışı icatlar olacak.

Zamanın ötesinde bir bakış açısı ile pek çok gizli kalmış konular birer birer ortaya çıkacak. Skandallar arka arkaya…
Kova’daki kontrolcü Satürn ve bereketli Jüpiter’le kavuşmaya doğru giden Akılcı Merkür, vizyon sahibi olmamıza yardımcı olacak.

Gelsin reformlar ve teknolojik gelişmeler.. Bu arada, Aşk ve para gezegenimiz Venüs boş duruyor mu??? Sevgili Venüs’te bugün Oğlak Burcuna geçiyor. İlişkiler, estetik ve sanat konularında daha gerçekçi ve tedbirli olacağız.

Gelecek hedeflerinde ayağımız yere basacak. Flörtlere bile daha ciddi gözle bakacağız. İlişkilere olgunluk geliyor.
Sadakat ve güven arayışı artacak. Süper Venüs diye adlandırdığımız Cupido ile beraber yol alırken, aşk, huzur ve mutluluk dolu ilişki isteyeceğiz. Barış isteğimiz artarken, Dünyada her yer kaos dolu…

iNSTAGRAM : astrocupidoo

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir