Astrolog Aslıhan; Satürn Kova Burcu Transitinin Bireysel Haritalara Etkisi

Satürn Bireysel Gündemi
Satürn Kova Burcu Transiti

Satürn Kova burcu transitinin üçüncü ve son serisi olan  bireysel haritalarda etkisini aktarmak üzere bu yazıyı sizlerle paylaşıyorum.

Karmanın efendisi olarak kabul edilen ve bizlerin hayatına sınav ve sorumluluk olarak yansıtmalar yapan Satürn verilen tarih aralıklarında Oğlak burcu transitini sonlandırarak Kova burcunda transitine devam edecek.

Özellikle son 3 yıldır bireysel haritalarımızda oğlak burcunu kestiği evlerde bizi köklerimiz ve madde dünyasında yer edinmemiz konusunda  ciddi sınava tabi tutan Satürn  bu sefer özgürlük teması altında kalabalıklar arasında birey olmaya ya da olabilmeye dair derslerini öğretmeye geliyor. özellikle nisan mayıs haziran aylarında gitmeden önce listesini tekrar kontrol ederek neleri göze aldığımız ya da alamadığımız konusunda bilançosunu tutup ödül ceza niyetinde bir liste hazırlayıp elimize verecek.

Evden çıkmadan son anda ışığı kapattım mı, ocak yanıyor mu diye nasıl dolanırsak oda son aylarında bu şekilde hareket ederek oğlak temalı evlerde görevini gerçekleştirip KOVA burcunda boy göstermeye başlayacak.

29- 58 yaslarında  da olan bireylerin birincil etki altında olduğunu hatırlatır en çok etki alacaklar sırayla : yükselen kovalar -güneş burcu kova olanlar-yükseleni veya güneşi hava grubu olanlar( terazi-kova -ikizler) yükseleni veya güneşi sabit olanlar( boğa-akrep-aslan) ciddi şekilde etki altındalar .

Eğer 29 yas hayatınızda ciddi bir dönüm noktası ise SATÜRN ÜN sınavından direkt etkilendiğinizi söylemek isterim.Zodyak’ taki turunu 28-30 yılda tamamlayan Satürn hayatımızda önce kısıtlama ve daraltma vererek bizi hayatın başka alanına yönlendirmek  veya eksik yanlarımızı geliştirmemizi sağlamak için bu kadar despot bir öğretmen gibi davranmakta. Niyeti tamamen sizin gelişimde olduğunuz görmek sizin kendinizi gerçekleştirdiğinize şahit olmaktır.

Bu anlamda onun öğretilerini alır ve sorumluluklarınızdan kaçmazsanız muhteşem ödülleri de size sunacağını söylemek isterim. Hem hayatımda  hem de blog sayfamda bana KAN olan ‘SATÜRN’ dersleriyle, sınavlarıyla, öğretileriyle ve tabi ki sonunda ki ödülleriyle benim en sevdiğim gezegen olmaya devam edecek.sizde SATÜRN ‘ü sevin ki ödevleri size zor gelmesin 🙂 SATÜRN ‘ÜN KOVA BURCU TRANSİTİNİN SİZLERE OLAN ETKİLERİNİ BUGÜN GÜN İÇİNDE YÜKSELEN BURÇ BAZINDA PAYLAŞIYOR OLACAĞIM. YÜKSELENİNİZE GÖRE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM.. EVETTT SINAVIN KİMİNLE ÖĞRENMEYE NE DERSİN?

İnstagram @saturnyenastrolog

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir