Mars Retrosu Yükselen Burç Yorumları (Koç, Boğa, İkizler, Yengeç Burçları)

YÜKSELEN KOÇ BURÇLARI

 

Yükselen koç burçları Mars retrosunu 1 evlerinde yaşayacaklar. En fazla etkiyi siz alacaksınız. 1/7 aksı ilişkiler aksınız etki altında. İlişkilerin gerilebilir Mars 1 evinizde öfke problemi öfke patlamaları yaşatabilir size. Kendinizi doğru ifade etmeye çalışın insanlar sizi çok agresif algılayabilir. Yükselen koçların enerjik canlı bir yapıları vardır Retro sürecinde fiziksel enerjiniz de düşüş yorgun halsiz hissedeceksiniz. Sizler hırslı düşünmeden hareket etmeye cesaretinizi göstermeye alışıksınız bu dönem dikkat yanlış anlaşılabilirsiniz. Yine Merkür 7 evinizde size söylenenleri anlamadan dinlemeden tepki vermeyin. Kariyerinizle ilgili uzun süredir çok çalışıp mücadele ediyorsunuz ve Satürn ödülünü almaya çok yakınsınız patron müdür baba yönetici gibi otorite figürleriyle ilgili son sınavınız mantığınızı elden bırakmayın.

 

YÜKSELEN BOĞA BURÇLARI

 

Yükselen boğa burçları Mars retrosunu 12 evlerinde yaşayacaklar. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Korkularınız artabilir içsel olarak gergin hissedebilir kaygılarınızı korkularınızı paylaşmak istemeyebilirsiniz. Sizin çok fazla kontrol edemediğiniz kontrolünüz dışında gelişen olaylar gündeminize gelebilir. Arkanızdan iş çevirenlerle veya gizli düşmanlıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun sonucu bazı uğraşmanız gereken konular gündeminize gelecektir. Siz zaten yükselen boğalar sabırlı sakinsiniz fazla hırslı fazla hızlı hareket etmezsiniz koç 12 evinizde size kendinizi ispatlayamama korkusu verir ama şimdi Uranüs 1 evinizdeyken Mars Ocak ayında boğa burcuna geçince bu kişilere meydan okuyacaksınız.

 

YÜKSELEN İKİZLER BURÇLARI

 

Yükselen ikizler Mars retrosunu 11 evlerinde yaşayacaklar. Büyük umutlar hayaller sosyal çevre evindir 11 ev. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla aranızda gerginlik yanlış anlama sonucu tartışma yaşayabilirsiniz. Siz ikizler yükselenler hızlı ve ani karar değişikliğine gidebiliyorsunuz bunu göz önünde bulundurarak gelecek hayalleriniz idealleriniz planlarınız ile ilgili harekete geçerken ne kadar istediğinizi sorgulayın ve retro bitene kadar planlarınız ile ilgili hazırlık aşamasında kalmanız yarınıza olacaktır. Zaten bu süre içerisinde hayalleriniz gerçekleştirmekle ilgili gerekli parasal destek açısından engelleme gecikme yaşamanız olası. Şiron 11 evinizde idealleriniz hayallerinizi gerçekleştiremeyekmişsiniz gibi hissetmenize neden oluyor.

 

YÜKSELEN YENGEÇ BURÇLARI

 

Yükselen Yengeç burçları Mars retrosunu 10 evlerinde yaşayacaklar köşe ev olduğu için en çok etkilenen yükselenlerden biri. Kariyer alanınızda bir mücadele problem eskiye dayalı birikmiş işler gündeme gelebilir. Yöneticileriniz ile ilişkilerinize diyaloglarınıza dikkat edin. İletişimde ani parlamalar gerginlikler olabilir kendinizi ifade ederken öfkenizi kontrol altına almayı unutmayın. Mars 10 evinizde verdiğiniz tepkiler herkes tarafından fark edilir kavgacı biri olarak algılanır zor durumda kalabilirsiniz. İşinizde yaşadığınız bu gerilim işi bırakmak istifa etmek düşüncesini cazip hale getirecek bunu için doğru zaman değil. Siz yükselen yengeçler duygusal tepkiler verebiliyorsunuz alınganlığın hiç zamanı değil. 7 evinizden kare alıyorsunuz açıkça düşmanlık görebileceğiniz gibi bir taraftan eşiniz partneriniz diğer taraftan yöneticileriniz kendinizi köşeye sıkışmış gibi hissetmenizi sağlıyor. Bu dönem sakin kalmakta fayda var.

SEVİL ÖZAY

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir