Astrolog Filiz Tuna VARDAR : Mars Koç Burcunda

28 Haziran’da saat 04.45’te yaşam enerjimiz, savaşma ve mücadele gezegeni Mars’ın, 7 Ocak 2021’e kadar sürecek yöneticisi olduğu Koç’ta yolculuğu başlıyor.

13 Mayıs’tan bu yana suyun içinde ateş topu olarak, daha duygusal, empatik, bulanık enerjisi bitiyor ve yeniden doğuş noktasında 0 enerjisi, 9 Eylül – 15 Kasım tarih aralığında retrosu ile uzun süreli yaşamlara dahil olacak.

Mars’ın Koç burcunun yöneticisi olup, ateşli, risk alabilen, dürtüsel harekete geçen, rekabetçi enerji barındırır.

Mars’ın Koç burcuna geçer geçmez 21 Haziran Yengeç tutulması tetiklenecek ve kişisel haritalarda Koç burcunun bulunduğu alanda eyleme geçerek haklı olduğumuz konularda mücadele başlayacak. Bu son 1,5 senede yaşanılan konu olurken yeni başlangıçlara ilerlemek isteyeceğiz.

Mars 4 dereceye geldiğinde 5 Temmuz Oğlak Ay tutulması içinde olurken 26 Aralık Oğlak Güneş Tutulmasını, 20 dereceye geldiginde 10 Ocak Oğlak Ay tutulmasını tetiklenecek.

İlerleyen derecelerde Ağustos başı / 8 Ekim arası Oglak’taki Satürn -Jüpiter-Plüto ile sert kontakları ile geçmiş konularda hız almak, hak aramak, sonuçlandırmak adına mücadele ediyor olacağız.

Her şeyi bitirip “sil baştan” isterken Mars’ın Balık’ta olduğu süreçte atıl ve arka planda olanlar, göremediğimiz ya da hazırlık yapılan her konu önümüze gelecek.

Mars’ın aktif enerjisi başlatan, isteyen, girişimci ve eril güçtür. Gölge yönüyle kavgacı, sonunu düşünmeden dürtüsel harekete geçen, tuttuğunu koparan sabırsızlık enerjisinde olup uzak durulması gerekendir.

Mars’ın Koç’ta yolculuğu 6 ay sürerken Yengeç /Terazi ve Oğlak burçlarında kişisel gezegenleri ve önemli noktaları olanlar mücadele ederken, İkizler /Aslan /Terazi /Kova burçlarında kişisel gezegenleri ve önemli noktaları olanlar olumlu etkileşimde olacaklar.

Sevgiler. .

Astrolog Filiz Tuna VARDAR

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir