17 Eylül 2020 Başak Burcunda Yeni Ay

17 Eylül’de saat 14’de titiz, analiz ederek mükemmele ulaşmak isteyen Başak burcunun 25°.derecesinde Yeni Ay doğacak.
Her ay içinde yaşanılan Yeni Ay kişisel haritalarda, doğduğu burç ve an haritası ile bulunduğu ev de yeni başlangıçlar ve yeni başlangıçlar için tohum ekme zamanlarıdır.

28 günlük döngüyü başlatırken,Dolunay’da konunun farkına vararak bir sonraki Yeni Ay’a kadar sonuca gidilir.
Aslan Yeni Ay’ın da Oğlak evinde kadersel etkilerle, yetenekler, çocuklar, aşk ve flörtler, babanın parası, annenin miras ve cerrahi operasyonları, kariyer ve iş konuları, medeni durum ile ilgili yeni yollara girildi. Amaç kendini keyifli hissetmekti. Balık Dolunayı ile engelleri, arka plan oyunları fark edildi.

Başak Yeni Ay’ı ile üstteki konu başlıkları dahilinde günlük yaşamı, sağlığı, iş ortamını, beslenme temaların da faydalı kısımda kalmak üzere pratik çözümlerle düzenlemek.

Anın haritasında 19 derece Yay yükselirken konu orada başlıyor. Yaşam da abartılan büyük hedefler bu güne kadar yerini bulamıyorsa kadersel olarak daha kısa,yüzeysel bilgilerle pratik çözümler başlayabilir. Yöneticisi Jüpiter Oğlak’da sınırları belirliyor ve sorumlulukları eski konular üstünden geçerek yeni sağlam yapılan diyor. (Satürn Oğlak )

Örneğin yurt dışında yüksek eğitim planı olanın, online olarak eğitimini tamamlaması için yeni başlangıçlar.

Kariyer ve iş konularında başka şehirde yaşam planları.

İkili ilişkiler,evlilikler, iş ortaklıklarında yeni yaşam hedefleri ile ilgili yazılı /sözlü iletişime geçilerek çözüm odaklı hal yoluna konulabilir.

Aile büyükleri,anne,soyadı alma/bırakma,resmi kurumlar ile ilgili konular olabilir.

Dava açma,Avukat tutma veya yeni Avukat’la çalışmak olabilir.

Oturulan ev de kazalar, baş bölgesi yaralanmalar, baba ve köklerinin bağışıklığın düşmesi söz konusu olabilir. Yangın ve patlamalara,tansiyon ve kalp sorunlarına karşı dikkatli olunmalıdır.

Başak Yeni Ay’ı ile detayda boğulmadan,konunun tamamı ile ilgili pratik, kârlı, yararlı çözülmelere odaklanıp karar almada ikilemde kalmadan yeni başlangıçlar için yeni adımlar başlayabilir.
Sevgiler.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir