21 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu astrologseher

Abone Ol 

Günün akışından herkese selamlar.🌙

✨Ay Yay burcunda.♐️
— Bugünlerde eğitim, üniversiteler, seyahat, yakın çevre ilişkileri, sosyal medya, ticaret, yurtdışı bağlantıları, basın medya, hukuk, akademik kariyer, din, inanç, felsefe, turizm gibi konular gündemimizde olacak.

🟣14:08’de Ay-Neptün karesi kesinleşecek. Kafa dalgınlıkları, unutkanlıklar, gözümüze sis perdesi inmesi gibi belirsizlikler, karışıklıklar yaşanabilir. Kandırılma, aldanma ihtimalimiz olabilir. Yanılgılara açığız, her şeye hemen inanmayın. Öğle saatleri karar almak için pek uygun gözükmüyor.

🟣17:05’de Ay-Mars üçgeni kesinleşecek. Yapmak istediğimiz girişimler açısından harekete geçilebilir. Cesaretli, özgüvenli kararlar verilebilir, acelecilikten uzak duralım. İnisiyatif kullanabiliriz. Kendimizi dinamik, enerjik hissedeceğimiz saatler. Spor, aktivite, hareket gerektiren işlere yönelebiliriz.

Açıların etki süresi için; etkileşimde bulundukları saatlerin -/+ 2 saat civarını baz alabilirsiniz.

✨Günlük Numeroloji Yorumu✨
▪️Aile günü
▪️Günün Sayısı 6
▪️3.göz çakrası
💙Günün Rengi: İndigo Mavisi 💙

🌟Kıyafet, ayakkabı, aksesuar, takı, objelerde bugün genellikle indigo mavisi tonlarını tercih edelim.😍
🖊6 günleri ailemizle, sevdiklerimizle vakit geçirmek için şahane.😍Evimizi dekore edebilir, yuvamızla ilgilenebiliriz.💜Yakınlarımıza sevdiğimizi hissettirebiliriz. Ayrıca sorumluluklarımızı yerine getirebilir, hedef belirleyebilir, işlerimizi toparlayabiliriz. Bilinçaltı olumsuz kodlamaları için şifa çalışmaları için gayet destekleyicidir. Danışmanlık almak için de güzel bir gün.🥰💟🙏

Günlük astroloji ve numeroloji yorumlarım genel analizdir.✨
Sevgiler.😇🙏

〰️Şahane bir gün dilerim.😘

🧚‍♀️Astrolog Seher Purtaş💜

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir