Terazi Burcu Şubat Ayı Yorumu Astrolog Seda Turan

Terazi Burcu Aylık Yorum

Şubat 2020

Tepkilerinin önem kazanacağı, sağduyudan uzak tutumların kaybettireceği bir ay olacak Şubat 2020 senin adına sevgili Terazi..

Ailevi ilişkilerde, özel hayatında senin tutumların, senin söylemlerin, senin tavırların önemli olacak. Evliliğin, ilişkin ile ilgili mutlaka kendini kontrol etmeli, bir şeyleri düşünmeden, tartmadan karar vermemeli, adımlar atmamalısın. Zira aceleci tutumların olumsuz sonuçlar doğurabilir, sonradan pişman olacağın olayları gündeme taşıyabilir. Özel hayatında, ailevi ilişkilerde öz eleştirini yapmalı, onarıcı adımlar atmayı tercih etmelisin. Evet yorulmuş, yıpranmış olabilirsin. Ancak unutmamalısın ki etrafındaki herkes seninle aynı atmosferi soluyor. Herkesin yükü kendine göre ağır. Belki sen de bir şeyleri abartmış, görmezden gelmiş, yıpratmış olabilirsin. Netice hepimiz insanız, değil mi? Bekar bir Terazi isen, olumlu gelişmeler var benden söylemesi. Yeni bir başlangıç için Şubat 2020’nin sana sürprizleri var. Fiziksel görünümün ile ilgili oldukça radikal değişimler yapabilirsin..

Kariyer, eğitim, finans, yaşam alanın ile ilgili denge isteyen, kemer sıkman gereken bir ay. Bir süredir abartılı hareket etmiş olabilir, yatırımlarından olumsuz sonuçlar almış olabilirsin. Bu ay onarmak, toparlamak, düzene koymak adına şanslı enerjiler barındırıyor. Bu sebeple değerlendirmeli, kredileri, kredi kartlarını yapılandırmak adına birikimler yapmalı, alacak olduğun ödemelere odaklanmalısın. Harcama yapmak, düşünmeden hareket etmek zamanı değil. Bereketi bol bir iş bağlantısı gündeme gelebilir..

Keyifli bir ay geçirmeni dilerim..
-Astrolog Seda Turan
sedaturan.com.tr resmi sitesinden alıntıdır. İzinsiz Kullanmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir