Astrolog Özlem Şekeroğlu’ndan Günlük Gökyüzü Yorumu(27.05.2020)

27 Mayıs Çarşamba: 

Ramazan Bayramını geride bırakmış bulunuyoruz. Seneye çok daha iyi şartlarda Bayramı yaşamak ve sevdiklerimizle kucaklaşarak tadına varmak nasip olur inşallah.

Bayram sonrasının ilk iş gününe geçişte AY YENGEÇ burcunda ilerliyor olacak. Gece ilk saatlerde PLÜTON ve hemen arkasından da JÜPİTER ile karşıtlığını kesinleştireceği için gece saatlerinde akış zorlu zaten sonrasında da AY BOŞLUĞA girmiş olacak. Bu saatlere bir şey planlamamanızı tavsiye ederim.

Sabah 09:32 itibariyle AY’ın ASLAN burcuna geçiş yapmasıyla beraber duygusal temalar güç ve itibar kazanma ağırlık kazanacak ki bunun devamı da doğal olarak beğeni ve takdir toplamak şeklinde olacak.

Günün ilk yarısı için enerjiler yine zorlayıcı; gecikmeler, tekrarlanmalar ve engellenmeler devrede. Sabır göstermemiz ve beklememiz gereken durumlar yaşayabiliriz. Belki biraz yorgun belki de depresif bir ruh halinde olma ihtimali de yüksek. Farkında olmakta yarar var!

Günün diğer yarısında ise toparlanmaya başlıyoruz. AY’ın GÜNEŞ ile akşam saatlerinde kesinleştireceği olumlu açıya ilerleyecek olması hem bizi kendimize getirecek hem de gerek Kadın-Erkek ilişkileriyle gerekse otorite figürleriyle alakalı  işlerimizde kolay ilerlememizi sağlayacaktır.

Ancak akşam ilerleyen saatlerde bu defa AY-URANÜS karesinin sarsıcı gelişmelere işaret eden etkileri devreye girmiş olacağı için dikkatli olmakta fayda var. Bunlar özgürleşememenin verdiği huzursuzluk hissinden tutun da hayatımızda beklemediğimiz bazı ani yön değişikliklerinin bize getireceği rahatsızlıklar şeklinde de cereyan edebilir.  

Özetle, bugün için önemli işlerimizi planlamak için tercih edilebilecek en uygun zaman dilimi öğleden sonrası özellikle de akşama yaklaşan saatler olacaktır.

Sevgilerimle,

Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir