Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU’ndan Günlük Gökyüzü Yorumu (30.05.2020)

30 Mayıs Cumartesi: 

AY gün boyunca BAŞAK burcunda ilerlemesini sürdürürken bir yanda maddi güvence ihtiyacı duyarken diğer yanda hayata dair pratik yaklaşımlar sergileyebiliriz.

Güne geçişin ilk saatlerinde AY-URANÜS üçgenine bağlı olarak beklemediğimiz hoş gelişmeler yaşama ihtimalimiz söz konusudur. Sürpriz haberler ya da teknolojik yeniliklere ilişkin olumlu bazı durumlar bizi mutlu edebilir. Yeni ve farklı davranışlar ortaya koyup kendimizi hem mutlu edip hem de şaşırtabiliriz de. Bu etkiler sabah 05:00 civarına kadar devrede olacaktır.

Ancak sonrasında AY’ın yapacağı açılar oldukça zorlayıcı görünüyor. Sabah saatlerinde AY-GÜNEŞ arasındaki kare nedeniyle otorite, baba, eş, yönetici gibi figürlerle çatışabiliriz. İlerlemek için mücadele vermek zorunda kalabiliriz. Benzer şekilde yine günün ilk yarısında AY-MARS karşıtlığı öfke, kızgınlık ve kavgaya işaret ediyor. Sakarlık, kaza, yaralanma da söz konusu olabilir. Hareket enerjimizi doğru ve dengeli kullanmaya çalışalım aman DİKKAT!

Günün ikinci yarısında ise AY-VENÜS karesi ilişkilerde zorlanmaları gösteriyor. Estetik konularda da bir şeyler istendiği gibi sonuç vermeyebilir.

Devamında akşam ilerleyen saatlerde de AY-NEPTÜN karşıtlığı devreye girmiş olacağı için hayal kırıklıkları, idealize edilen bir şeylerin beklendiği şekilde gelişmemesi söz konusu olabilir.

Özetle, bugünün gökyüzü açıları rahat bir akış vaat etmiyor; zorlanma, mücadele ve hayal kırıklığı içeriyor. Farkında olmakta yarar var!

Sevgilerimle,

Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir