Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU’ndan Günlük Gökyüzü Yorumu (29.05.2020)

29 Mayıs Cuma: 

AY güne geçişte ASLAN burcunda BOŞLUKTA ilerliyor olacağı için gece yarısı ve günün ilk yarısında yapılacak işlerimizde önümüzü tam olarak net göremeyebiliriz; bir şeyler belirsiz ya da havada kalabilir.   

AY 14:40 itibariyle BAŞAK burcuna geçtiğinde duygusal anlamda hizmet ve yardım etmeye yönelik çalışacağız demektir. Sağlık  ve hizmet konuları kadar titiz ve detay çalışma gerektiren iş ve konular da ağırlık kazanabilir.

Günün gezegen etkileşimleri özellikle öğleden sonra gayet olumlu olduğu için, bugün 14:40’dan itibaren işlerimiz rahat ve kolay akacaktır. AY-MERKÜR arasındaki olumlu açı aileye hizmet, aile bireyleri ile sohbet, ebeveynlerimizle duygusal konuşmalar anlamında destekleyici. Tabi sadece bu değil her türlü MERKÜR teması için akış rahat ve destekleyici.

Gün genelinde aktif ve etkili olan GÜNEŞ-KİRON arasındaki olumlu açı da sağlık ve yaşam konularında olumlu işaretler vermektedir. Muhtemelen bu akşam yetkililer tarafından açıklanacak pandemi sonuçları olumlu göstergeler verecektir.  

Bunu koruyabilmeyi ümit eder, sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.

Sevgiler,

Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir