Astrolog Özlem Şekeroğlu’ndan Günlük Gökyüzü Yorumu (26.05.2020)

26 Mayıs Salı: 

Ramazan Bayramının 3. Günü 

Bayramın son gününde AY gün boyunca YENGEÇ burcunda ilerlemesini sürdürürken ev ve aile temalarına vurgu da devam ediyor olacak.  

Gün içerisinde gökyüzünde AY sadece 2 açı kesinleştirecek; ilki öğleden sonra NEPTÜN ile üçgen; diğeri ise akşam geç saatlerde PLÜTON  ile karşıtlık.

Buna bağlı olarak öğleden itibaren maneviyatımız güçlenecek, huyumuz suyumuz yumuşayacak. Yardımlaşma ve fedakarlıkta bulunmak için uygun saatlerde olacağız. İlham ve yaratıcılık gerektiren konularınız için de günün ikinci yarısını mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Akşam saatlerinde ise ekonomik ve maadi konular öncelikli olacak şekilde hayatımızdaki bazı durumların üzerimizde yaratacağı baskı ve stresleri hissedebiliriz; bu sebeple işlerimizde ilerlemekte zorlanabilir, hatta tamamen engellenebiliriz. AY hemen arkasından Çarşamba gününe geçişin gece ilk saatlerinde bu defa JÜPİTER ile karşıt yapacağı için; aşırı hırs, tutku, güç ve ego çatışmaları devrede olacak demektir. Bizden daha güçlü ve etkileyici kişilerin baskısı sebebiyle ilerlemek şöyle dursun durmak zorunda kalabiliriz.

Özetle; Salı günü önemli işlerinizi akşam saatlerine bırakmadan gün içinde mümkünse öğleden sonraki ilk saatlerde halletmeniz daha rahat ilerlemeniz için önemli olacaktır.

Sevgilerimle,   

Astrolog Özlem ŞEKEROĞLU

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir