Kadınlar Güzeldir

Yaşama Dair Ne Varsa...

Nuray Sayarı 2015 boğa burcu

Öğeyi Oyla
(9 oy)

2015'de Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

BOĞA  20 Nisan – 20 Mayıs

Element: Toprak

Yönetici Gezegeni: Venüs Aşk Gezegeni: Plüton Para Gezegeni: Merkür

Kariyer Gezegeni: Uranüs

İş ve Sağlık Gezegeni: Venüs

Ev ve Aile Gezegeni: Güneş

İnanç Gezegeni: Mars

Seyahat, Din ve Felsefe Gezegeni: Satürn

Uğurlu Rengi: Toprak tonları, Yeşil, Sarı, Turuncu

Aşk, Uyum ve Sosyal Yaşamı Canlandıran Renkleri: Kırmızı, Mor

Maddi Kazancı Canlandıran Renkler: Sarı Taşı: Zümrüt, Mercan

Metali: Bakır

Kokuları: Acı Badem, Gül, Menekşe, Vanilya

Uğurlu Günü: Cuma

Niteliği: Sabit

Uyum İçin gerekli Nitelikler: Esneklik

Erdemleri: Dayanıklılık, Sadakat, Sabır, Tutarlılık

Gereksinimleri: Huzur, Servet

Uzak Durması Gereken özellikler: İnatçılık,Sabit duruş, Aşırı sa-hiplenme

Genelde En Uyumlu Olduğu Burçlar: Başak, Oğlak Genelde En Uyumsuz Olduğu Burçlar: Akrep, Aslan, Kova Kariyer Burçları: Kova

Duygusal Destek Burçları: Aslan

Maddi Başarı Getiren Burçlar: İkizler

Evlilik ve İlişkilerde En Uyumlu Burçlar: Akrep

Yaratıcılık Katan Burçlar: Başak

En İyi zaman geçirdikleri Burçlar: Başak

İnançlarına Katkıda Bulunan Burçlar: Koç, Oğlak

Genel Karakter

Boğa burcu Toprak burçları arasında, ayağı en çok yere basan burçtur. Eğer toprağın fiziksel özelliklerinin yanı sıra, psikolojik olarak simgelediklerini de anlarsanız Boğa burcuna dair daha net bir anlayışa sahip olursunuz.Boğa, Koç burcunun sahip olduğu hareket enerjisinin hepsine sahiptir. Ancak Boğa aksiyon olsun diye hareket etmez. Hareketleri üretken, pratik ve servet yaratıcı olmalıdır. Boğa eğer bir fayda görmezse harekete geçmez. Boğa’nın gücü kendi düşüncelerini veya başkalarının düşüncelerini gerçeğe dönüştürelebilmesinde yatar. Genelde çok yaratıcı değildirler fakat başkalarının fikirlerini mükemmelleştirip daha pratik ve kullanışlı hale getirirler. Boğa yeni işlere başlama konusunda fazla hevesli değildir fakat işe bir başladı mı mutlaka bitirir. Boğalar her başladığı işi bitirmeleriyle ünlüdür.Birçok insan Boğa’yı çok inatçı, sabit fikirli ve tutucu bulur. Doğrusu Boğa değişimi pek sevmez. Hatta fikir değiştirmeyi bile sevmez. Bunun yanında, bu onların övgüye değer özellikleridir. Boğalar eksen değiştirmezler ve sabittirler. Boğa burcu toplumun ve evrenin eksenini oluşturur. Onların bu inatçılığı ve sabitliği olmasa dünyanın çarkları (özelikle ticaretin çarkları) dönmez.Boğa rutin işleri severler. Boğalara göre, bir işi ele almanın en iyi yol rutin çalışma diyebiliriz. Doğaçlama yapılan işler hata içerir ki, bu Boğa için kabul edilemez bir şeydir. Bir Boğa insanının rahatının ve güvenliğinin sarsılması onu en çok rahatsız eden şeydir.Koç işleri hızlandırmak isterken Boğa işlerin yavaş yürümesini ister. Boğalar ağır düşünen insanlardırlar ama aptal değildirler. Tam tersine Boğa insanları çok zekidirler. Sadece konular hakkında etraflıca düşünmeyi severler. Boğalar zor sinirlenirler ama öfkelenince çok tehlikeli olabilirler.

2015 Boğa Burcu

 

 

 

2015 Boğa Burcu Yıldız Falı:

 

"İNSANLAR BİLGELİKLERİ VE TECRÜBELERİYLE HAYATIMI ZENGİNLEŞTİRİYORLAR”

 

Yılın Olumlaması:

 

 

 

"BEN UMUT DOLUYUM, EVRENİN BANA GETİRDİĞİ YENİLİKLERİ SEVGİYLE KABUL EDİYORUM”

 

 

 

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün etkisiyle birlikte sahip olduğunuz her şeye fazlasıyla önem veriyorsunuz. Eviniz her yanı "bir gün belki ihtiyacım olabilir" diyerek topladığınız objelerle dolu. Derinlerde yatan duygusal güvensizliğiniz; objelere karşı olan bağlılığınızı açıklayabilir. Bağlılıklar her ne kadar ciddi içsel sorunlara neden olsa da olumlu açıdan bakacak olursak, bu bağlılığınız sayesinde iyi bir koleksiyoncu olabilirsiniz.

 

Hiç kimse; bir Boğa burcu insanı kadar konforuna düşkün değildir. Tatil planları yaparken bile her zaman rahatlığınızı ve konforunuzu düşünürsünüz. Bu tutkunuz ve ağırkanlılığınız yüzünden insanlar sizi yavaş ve keyfine düşkün bir insan olarak kabul edebilirler. Ancak sizi bu şekilde gören insanlar, aslında beyninizin ne kadar faal olduğunu henüz bilmiyor olabilirler.

 

2015 yılında Boğa için "İlişkiler” anahtar kelimedir!

 

Boğalar, nazik ve hassas arkadaşlar olduğundan diğer insanların isteklerine, duygularına ve ihtiyaçlarına karşı da duyarlıdırlar. Arkadaşlarınız size her zaman çok güvenirler ve her zamanı geldiğinde onların yanında bulunacağınıza inanırlar. Arkadaşlarınıza verdiğiniz bu güven, sizi gerçekten iyi bir arkadaş yapar. Fakat buna karşılık zor durumda kalmanıza da neden olabilir. Hassas kalbinizi suistimal etmek isteyenlere karşı güçlü inisiyatifinizi kullanmanız gerekebilir. İnsanlara yol açamayacağınızı fark ettiğiniz durumlarda onlara sadece doğru yolu gösterin. Bırakın gerisi onların işi olsun.

 

Romantizm sizin değerli bir parçanız. Aşık olabileceğiniz birini bulduğunuzda kendinizi tamamlanmış hissediyorsunuz. Ama çok seçicisiniz ve bu da ideal kişinizi bulmanızı zaman zaman zorlaştırıyor. Bazen şansınızı denemelisiniz. Çünkü ilk izlenim her zaman doğru olmayabilir. Aklınızın sizi yönetmesine de fırsat verin. Zira aşkta duygularınızın derinliği ve adanmışlığınız sınır tanımıyor. İlişkiye girdiğinizde bunun ömür boyu sürmesini istiyorsunuz. Sevdiğinize çok bağlandığınız için kıskançlık hissiniz ilişkiniz için bazen önemli bir sorun haline gelebiliyor. Kendinize; ilişkinizin güven üzerine inşa edildiğini her zaman hatırlatın.

 

Aileniz de sizin için çok değerli. Aile ilişkileriniz de gayet derin bağlarla sarmalanmış durumda. Ailenizle gurur duyuyorsunuz ve kardeşlerinizle aranızda derin duygusal bağlarınız var. Çocuklarınız size mutluluk veriyor ama siz her şeye rağmen mükemmelliği arıyorsunuz. Yüksek standartlar gurur verici olsalar da çocukların her yaptıklarında mükemmel olmalarını beklemek saçmalık olacaktır. Çocuklarınıza kabiliyetlerini keşfetme fırsatı verin ve bu kabiliyetlerindeki başarılarını da kutlayın.

 

Bunun yanı sıra 2015 yılı; Boğalar için para, sağlık ve kişisel hedeflerde açısından da önemli olacak. Bu dönemde komşularınız ve akrabalarınızla yakın ilişkiler içinde olacaksınız. Özellikle de kardeşlerinizle bir sivil toplum kuruluşunda çalışabilirsiniz.

 

18 Mayıs’ta, yönetici gezegeniniz olan Venüs; burcunuzda görsel ve ruhsal durumunuzda iyileşme sağlayacak. Özgürce çalışabileceğiniz istikrarlı bir kariyer sizi fazlasıyla çekiyor. Siz de zaten yüksek sınırlardaki kariyerleri tercih ediyorsunuz. Örneğin ileri teknoloji gibi gururla yapacağınız meslekler size çok uygun. Mesleğinizde zirveye kolayca çıkabilirsiniz fakat kariyeriniz ani değişimler konusunda oldukça hassas. Bu sizin seçeneklerinizi her zaman açık tutmanıza ve zamanı geldiğinde fırsatları değerlendirmenize olanak veriyor.

 

Estetik bir iş yeri sizin için olmazsa olmaz. Bu ortam sağlanmadığı sürece yüksek performansınızı ortaya koyamıyorsunuz. İşinizde "iletişim” sizin için çok önemli olduğundan beyin fırtınası yapmak ve çözüm üretmekten çok hoşlanıyorsunuz. Çatışmadan hiç hoşlanmasanız da sorunları çözmek, onları görmezden gelmekten çok daha iyidir. Bu süreçte sorun çözümleme kabiliyetlerinizi geliştirin.

 

25 Temmuz’da burcunuzun yönetici gezegeni Venüs başak burcunda gerilemeye başlıyor. Venüs bu alanda gerilerken estetik ameliyatlardan kaçının ve yeni aşklara başlamayın.

 

Finans konusunda iyisiniz çünkü Boğa evrensel bir para işaretidir. Bu size mali konularda altıncı his kazandırmaktadır. Bu yeteneğinizi pratik yönünüzle kaynaştırmayı başarabilirseniz çok para kazanabilir ve çok da zengin olabilirsiniz. Fiyatı size uygun geliyorsa, kendinize lüks eşyalar satın almaktan kaçınmıyorsunuz. Malların manevi değerleri size fiyatlarından çok daha fazla anlam ifade ediyor. Jüpiter 5’inci Güneş eviniz olan Aslan burcunda bulunduğu bu dönemde maaşınıza zam ya da başka bir alanda ek gelir artışınız olabilir. Para size geldikçe biraz fazla para harcayacaksınız. Ama bu şanslı durum sadece bir yıl sürecek dolayısı ile bu zamanın değerini bilin ve tutumlu olun.

 

İkinci güneş eviniz, sizin için paradan çok daha önemli anlamlara geliyor ve bütün kaynaklarınızı temsil ediyor. Eğer hak ettiğinizden daha az kazandığınızı düşünüyorsanız, bu durumu nasıl değiştireceğiniz konusunda kafa yormaya başlayın. Evinizin çevresinde biraz bakının. Evde ve etrafında fazla eşyalarınız varsa bunları satın ve kurtulun. Bu eşyalar tahmin edeceğinizden fazla gelir getirebilir. Ama bu eşyaları iyi inceleyin lütfen. Zira kıymetsiz gibi gözüken bu eşyalar, aslında çok para edebilirler.

 

11 Ağustos’ta Jüpiter, 6’ncı Güneş eviniz olan Başak burcuna giriyor. Bu dönemde hareket halinde olacaksınız. Hizmet ettiğiniz kişilerle birlikte paylaştığınız işle ilgili şansınız da artıyor. Bu arada sağlığınıza dikkat edin ve chek up bakımı yaptırmayı ihmal etmeyin. Yakın yerlere bir kaç hafta sonu kaçamağı yapın. 6’ncı Güneş eviniz, aynı zamanda sorumluluklar alanınızı ve becerilerinizi de etkileyecektir. Bu süreçte tanıdığınız herkesle iyi iletişim kurabilirsiniz. Telefonlar, mektuplar, mesajlar ve maillerle başa çıkabiliyor olmanız, sizin güçlü bir organizasyon yeteneğine sahip olduğunuzu gösterir.

 

Bir akrabanız veya bir kardeşiniz size şans getirecek ve kendisi size çok iyi bir iş için aracı olacak. Bu yıl ailece bir araya gelmenin keyfini süreceksiniz.

 

Düşünceleriniz çoğunlukla iyimser olacak ve aklınız etrafta gezinen bütün bilgileri süzgeçten geçirecek. Bu yıl eğlenmek için ilgi duyduğunuz bir konuyla ilgili kursa gidin.

 

Akrep burcundaki seyahatine devam etmekte olan Satürn, 18 Eylül’de Akrep burcundan çıkıp, Yay burcuna geçecek. Satürn 8’inci Güneş evinizdeki yolculuğu sırasında size farklı öğrenme fırsatları sunacak. Satürn’ü diğer insanlarla bağlantı kurmayı öğrenmek konusunda kullanmalısınız. Özellikle size yakın olan kişilerle ortaklıklar yapabilmeyi öğrenmelisiniz.

 

Satürn’ün karma yanı sizi çeşitli yönlerde etkileyebilir. Bugün arkadaşlarınız ve ilişkileriniz için yaptığınız şeyler 14 veya 28 yıl sonra size geri dönebilir. Ya da sorunları şu anda çözebilir ve ileride edindiğiniz tecrübeyi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızda bir anda ortaya çıkan insanlarla karmik bir ilginiz olduğunu öğrenebilirsiniz. Eskiden tanıdığınız biriyle karşılaşıp onunla eskilerden gelen sorunları çözebilirsiniz. Bu dönem eski arkadaşlarınızdan bazılarıyla olan ilişkinizi gözden geçirmek için iyi bir zaman. Böylece sizin geri kalmanıza yol açan ve üzerinizde negatif etkisi olan insanlarla iletişiminizi kesebilirsiniz. Fakat böylesi önemli kararlar alırken aceleci davranmayıp etraflıca düşünmelisiniz.

 

Burcunuzun 8’inci evinde bulunan Satürn, güçlü dostluklarınızın yararına çalışıyor. Satürn aynı zamanda ruh eşinizle gönülsüz de olsa evliliğe yol açabilir. Eğer uzun zamandır süregelen ilişkiniz bitmek üzereyse bunun nedenini kendinize sormanız gerekmektedir. Bu ilişkiyi ne kadar istediğinizi kendinizde sorgulamalısınız.

 

Koç burcuna doğru hareket eden Uranüs, 2018’e kadar bu burçtan geçmeye devam edecek. Uranüs, 12’inci Güneş evinizdeyken yalnız başınıza çok iyi zaman geçirebilirsiniz. Bu dönemde özel ve gizli bilgiler kulağınıza çalınacak ve bu bilgilerin bir şekilde size yararı da olacak. Uranüs bu dönemde altıncı hissinizi de uyarabilir. Eğer yakın zamanda sağlık kontrolü yaptırmadıysanız, bu dönem yaptırabilirsiniz.

 

Uranüs’ün bu geçişiyle zor durumdakilere yardım edeceksiniz. Bir hayır kurumunda çalışabilirsiniz. Bu çalışmalar sırasında çevreniz genişleyecek ve yeni çevrenizin size sağlayacağı yararı, 2015 yılının sonlarında göreceksiniz.

 

Mistik Neptün, 11’inci Güneş eviniz olan Balık burcuna girecek ve 12’inci Güneş evinizde bulunan Uranüs’le birlikte etkisi daha fazla artacak. Bu dönemde yaz mevsiminde sosyal çalışmalar içine girebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızda yüzünüz gülebilir. Bazı durumlarda hayal kırıklığı yaşamanız da söz konusu olabilir.

 

Bu yıl hayatınıza girecek olan kişiler hakkında içgüdünüzü kullanın. Zira bu yeni insanların bazıları çok da çıkarınıza uygun olmayabilirler. Aynı şeyi sürmekte olan arkadaşlıklarınız için de uygulayın.

 

Temmuz ayında hayaller yerini gerçeklere bırakacaktır. Bu insanlarda görmüş olduğunuz şey her ne ise, bu özellikler her zaman onlarla beraberdir. Değişmiş olan sadece sizin bakış açınızdır.

 

2024 yılına kadar Plüton, 9’uncu Güneş eviniz olan Oğlak burcundan geçişine devam edecek. Bu durum eğitim için çok elverişli olacak. Yeni derslere başlayabilirsiniz. Yeni eğitiminiz, kariyerinizde yeni fırsatlar ortaya çıkarabilir. Her koşulda öğrenmeye hevesli olacaksınız. Bu yeni bir dil, değişik kültürler veya yeni bir mutfak kültürü bile olabilir. Öğreniminizi seyahat ederek de yapabilirsiniz ki bu sizin adınıza gayet eğlenceli de olur.

 

Geçen yıl olduğu gibi bu yılın Mayıs ve Kasım aylarında 12’inci Güneş eviniz olan Koç burcunda; Plüton, Uranüs’le karşılaşacak. Bu dönemde yabancı ülkelere seyahatten kaçınmalısınız. Patronunuzla bu dönemde çatışmaktan da kaçının. Eşinizin akrabalarıyla çatışmaya gireme ihtimaliniz de olduğundan sakin, sağduyulu ve kontrollü kalmaya dikkat edin.

 

SAĞLIK: 2015; Boğalar adına oldukça sağlıklı bir yıl. Sadece beslenmenize önem vermeli ve uykusuzluktan kaçınmalısınız. Genellikle formda bir yıl geçirmeye odaklı olmalısınız. Sağlığınız yerinde devam ederken bağışıklık sisteminize de önem verirseniz eğer, beden ve ruh sağlığı açısından 2015 sizin için iyi bir yıl olacak.

 

15 Nisan’da burcunuzda bulunan Merkür etkisiyle, bir takım küçük alerjik sorunlara karşı hassasiyet yaşayabilirsiniz. Güneş, 17 Nisan’da burcunuzda bulunacak ve enerjiniz daha da yükselecek. 17 Nisan’da yönetici gezegeniniz Venüs, burcunuzdan ayrılıp İkizler burcuna geçecek. Bu dönemde duygularınızı kontrol altına alın. Lütfen dikkatli ve sakin kalın.

 

1 Nisan’da Mars gezegeni burcunuzda bulunacak. Bu dönemde yeme içme konusunda kontrolünüzü yitirdiğinizde kilo almaya meyilli olabilirsiniz Bu tarihte sindirim sisteminize verdiğiniz önemi arttırmalısınız.

 

20 Mart’ta yılın ilk Güneş tutulması, Balık ve Başak burcu ekseninde gerçekleşiyor. Yaşam felsefeniz ve gerçekleri görebilmeniz açısından şanslı bir süreçte olacaksınız.

 

2015’TE GERÇEKLEŞECEK AY VE GÜNEŞ TUTULMALARININ BOĞA BURCU ÜZERİNDE YARATACAĞI ETKİLER

 

Kararlılık ve azim; Boğaları diğer insanlardan ayıran etkin özellikleridir. Bu özellikleriniz, hayatınız boyunca kariyeriniz ve ilişkilerinizde size yardım edeceklerdir. Ancak kararlılık ve azim hünerinizi abartacak olursanız bu özellikleriniz giderek inatçılık haline gelirler ve istediğiniz şeyleri elde etmenizde yolunuza engel olarak çıkabilirler. Önemli konularda mevziinizi koruyun ve diğer konularda olayları akışına bırakın.

 

Pratik olmak da Boğaların diğer güçlü yanıdır. Her işinizi kendinize göre yapmanıza rağmen yine de bazen diğerlerinin önüne geçiyorsunuz. Bir yol bulduğunuzda çok az şey sizi o yoldan alıkoyabilir. İstikrarlı enerjiniz, yanınızdaki insanların kendilerini rahat hissetmesine neden oluyor. Sizde bir güvenlik aurası olduğunu söyleyebiliriz.

 

Boğalar rutin işleri yaparken kendilerini güvende hissederler ve bu da onların değişimlerini zorlaştırır. Fakat unutmayın ki bazen değişiklik iyidir. Aksi halde karşınıza çıkacak fırsatları sınırlandırmış olursunuz. Çevrenizi ve konforunuzu geliştirirken küçük hedeflerden başlayın.

 

Bu yıl dört tane tutulma yaşanacak. Bunlardan ikisi Ay tutulması, ikisi de Güneş tutulması olacak. Bu tutulmalar burcunuzun 11, 15 ve 12’inci mevkilerinde cereyan edecek. Tutulmaların etkileri 6 ile 12 ay arasında sürecek.

 

Bu yılki tutulmalar ilişkiler burcu olan 11’inci Güneş eviniz Balık burcunda başlayıp bitecek. 4 Nisan’da, 13 Eylül’de ve 24 Eylül’de meydana gelecek tutulmalar, yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi bir daha gözden geçirmenize yol açacak. Bu dönemde başkalarından nasıl bilgi alabileceğinizi öğrenmenin yanı sıra onlarla ne şekilde ilişki kurabileceğinizi de anlayacaksınız. Var olan ilişkilerinizi bu dönemlerde daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Bu dönemlerde ortaklıklarınızı sonlandırabilir fakat bunu yaptığınız için daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. O nedenle tutulmaları kendi lehinize kullanmayı iyi öğrenmelisiniz.

 

20 Mart’ta, 11’inci Güneş evinizde yılın ilk Güneş tutulması gerçekleşecektir. İki güneş tutulması da diğer insanlarla ilişkilerinizi geliştirmeyi teşvik edecektir. Arkadaşlarınız arasında da dengeli bir orta yol bulacaksınız.

 

4 Nisan ve 6 Nisan’da burcunuzun 12’nci Güneş evi olan Koç burcunda Ay tutulması meydana gelecek. Tıpkı 5’inci Güneş eviniz olan Başak burcundaki Jüpiter gibi; bu tutulma da aklınızı parasal konulara yöneltmenizi sağlayacak. Bu konuları düşünmek için biraz zaman ayırın. Tüketici kredisi kullanıyorsanız ödemelerle ilgili iyi bir plan yaparsanız iyi olur. Bu tutulma borçlarınızı yeniden düzenlemeniz için size fırsat sunacaktır.

 

28 Eylül’de burcunuzun 12’nci Güneş evi olan Koç burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması ise, sağlığınızın iyileşmesine neden olacak. Aynı anda aynı evde olan Uranüs’le beraber bu tutulma sosyal yardım kuruluşlarında görev almanıza neden olabilir. Hayat şeklinizi gözden geçirin ve bırakmak istediğiniz alışkanlıklardan kurtulun.

 

Sevgili boğa, 2015 yıllını sağlam temmeller üzerinde yaşayacaklar.Bir çok boğa için iş yaşamında kurabilecekleri yenilikler, parasal birikimler, uzun zamandır zorlandıkları maddi konuları aşmasında etki edecek ki, satürn akrepte seyrine devam ederken karşıt burcu boğa olduğu için gerek sosyal ilişkilerinde gerek duygusal ilişkilerinde hayatlarının en zorlayıcı sınav yıllarını geçirdiler ama şu an öyle bir yıla hazırlanıyorsunuz ki bolluğu bereketi yükselişi yatırımı arzu edilen düzeni hayatınıza oturtacaksınız. Hayatınızda yanlış giden her şeyden arınarak giriyorsunuz 2015'e. Bir çok boğa 2014'de boşandı, dağıldı, ayrıldı ama şimdi yanlış olan her şeyden arınarak 2015'e geçiş yapacakları için bundan sonra başlayacakları her şeyin kalıcı olmasına önem verecekler.  

Nuray Sayarı 2015 Boğa Burcu Yorumları

Okunma 13828 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 24 Ocak 2015 11:37

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Günlük Burç

 

Şifalı Kürler...

Prev Next

Kadın Kısırlığına Yönelik Şifalı Kür Tarifi

Ahmet Maranki Kürleri

Kadın Kısırlığına Yönelik Şifalı Kür Tarifi

Kadın kısırlığına, miyom, kist ve iltihaplara karşı uygulanabilecek şifalı kür... Read more

Hafıza Zayıflığı ve Unutkanlık

Ahmet Maranki Kürleri

Hafıza Zayıflığı ve Unutkanlık

Unutkanlık, son yıllarda şikâyet ettiğimiz sık bir durumdur. Hafıza zayıflığının... Read more

Ağız ülserleri balla tedavi edilecek

Ahmet Maranki Kürleri

Ağız ülserleri balla tedavi edilecek

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Veteriner Fakültesi ve Diş Hekimliği Fakültesi'nce... Read more

Cilt Yenileyici Bakım Kürü

Ahmet Maranki Kürleri

Cilt Yenileyici Bakım Kürü

Cildi yeniyen ölü deriyi atmaya yarayan cilt yenileyici bakım kürü... Read more

Prostat Rahatsızlığı İçin Şifalı Kür

Ahmet Maranki Kürleri

Prostat Rahatsızlığı İçin Şifalı Kür

Erkeklerde 50 yaşından sonra görülen bir hastalıktır. Özellikle geceleri sık... Read more

Adet Söktürücü Kür Tarifi

Ahmet Maranki Kürleri

Adet Söktürücü Kür Tarifi

Malzemeler - Maydanoz- Civanperçemi- Papatya- Nane- Kimyon- Anason- Rezene- Karabaş Otu-... Read more

Şeker Hastalığına Formüller

Ahmet Maranki Kürleri

Şeker Hastalığına Formüller

Diyabet, başta karbonhidratlar olmak üzere protein ve yağ metabolizmasını ilgilendiren... Read more

Kansızlık İçin Şifalı Bitkisel Kürler

Ahmet Maranki Kürleri

Kansızlık İçin Şifalı Bitkisel Kürler

Kansızlık sorunu yaşayanların uygulaması önerilen şifalı kür tarifleri.. Bu kürleri... Read more

Migrene Yönelik Şifalı Kür Tarifi

Ahmet Maranki Kürleri

Migrene Yönelik Şifalı Kür Tarifi

Migren sorunu yaşayanlar için hazırladığımız migren kürü. Malzemeler - 5 gram nane... Read more

Grip için Şifalı Kür

Ahmet Maranki Kürleri

Grip için Şifalı Kür

Bazı kişilerde, özellikle 65 yaşın üstünde olanlarda zatürree gibi ciddi... Read more

Doktor Fevzi Özgönül/></a></td>
</tr>
<tr>
<td><a href=Doktor Gönül Ateşsaçan
Sevil Yavuz

İlginizi Çekebilir...

Beslenme&Diyet...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next

Hemoroid ve Beslenme Önerileri

Hits:127 İpek AGACA OZGER

Hemoroid ve Beslenme Önerileri

Hemoroid pek çok kişinin sıkıntı yaşadığı bir sağlık sorunudur. Hemoroid’de nasıl beslenilmesi gerektiği hastalar tarafından oldukça merak edilir. Barsak hareketlerini... Read more

Sonbaharda nasıl beslenilmeli?

Hits:4523 Beslenme-Diyet

Sonbaharda nasıl beslenilmeli?

Sonbaharda vücutta meydana gelen değişikliklere uyum sağlamak alınacak birkaç önlemle mümkün.Mevsim geçişlerinde metabolizma hızının değişmesi, bağışıklık sisteminin zayıflamasıyla enfeksiyon hastalıklarına yakalanma... Read more

Sıkıntı ve Stresliyken Yemek Yerine Spor…

Hits:630 İpek AGACA OZGER

Sıkıntı ve Stresliyken Yemek Yerine Spor Yapın !

Sıkıntı veya stresli durumlarda aşırı yemek, obeziteye neden olabilen hatalı davranışlardan biriDir. Öfke, depresyon, sıkıntı, anksiyete ve yalnızlık gibi negatif... Read more

KALİTELİ MENÜ HAZIRLAMAK

Hits:229 İpek AGACA OZGER

KALİTELİ MENÜ HAZIRLAMAK

Kaliteli menüler için renk uyumu çok önemli! Bir menünün kalitesi pek çok kritere bağlıBir menünün kaliteli derecesi, menüdeki pek çok kritere... Read more

Çocuklarda Gıda Alerjileri

Hits:734 Özlem Sert Aydın

Çocuklarda Gıda Alerjileri

Gıda allerjileri genellikle çocukluk çağında görülmeye başlanan bir rahatsızlıktır, burunda tıkanıklık, deri döküntüleri, bulantı, kusma, karın ağrısı, kızarıklık, ishal, nefes... Read more

Sanıldığı Gibi Hamur İşi ve Kızartma Kil…

Hits:130 Dr. Fevzi Özgönül

Sanıldığı Gibi Hamur İşi ve Kızartma Kilo Aldırmıyor !

"Bizi şişmanlatan yemek değil, sindirememek" diyen Dr. Fevzi Özgönül, hamur işleri ve kızartmaların kilo aldırmadığını savunuyor. Birçok diyetisyen ve beslenme... Read more

DR. GÖNÜL ATEŞSAÇAN KİMDİR ?

Hits:274 Gönül Ateşsaçan

DR. GÖNÜL ATEŞSAÇAN KİMDİR ?

Dr. Gönül Ateşsaçan Aile Hekimi ve Bütünsel Tıp Uzmanı (Beslenme/Homeopati/Estetik Medikal/Kuantum Enerji Tıbbı) 1986 İzmir "Bornova Anadolu Lisesi " ve 1992 İzmir... Read more

YİYECEKLERİ BİRBİRİNE ÇOK KARIŞTIRMAYIN

Hits:105 Gönül Ateşsaçan

YİYECEKLERİ BİRBİRİNE ÇOK KARIŞTIRMAYIN

Beslenme Danışmanı Dr.Gönül Ateşsaçan , "Neyi neyle beraber ve ne zaman yediğinize dikkat etmelisiniz" dedi. Dr.Gönül Ateşsaçan,''Yiyecekler birbirine çok karıştırıldığı zaman... Read more

Göbek Eriten Formüller

Hits:146 Özlem Sert Aydın

Göbek Eriten Formüller

Hareketsizlik, masa başı çalışma, ara öğün atlama, fast food tüketimi, alkol ve stresin de etkisi olduğu karın bölgesindeki yağlanma sağlığıda... Read more

Öğün Yerine Geçen Ürünler

Hits:832 Taylan Kümeli

Öğün Yerine Geçen Ürünler

Eğer kilo vermek istiyorsanız, gün içinde öğün atlayıp, kalorisi hesaplanmış ve besin değeri dengelenmiş öğün yerine geçecek ürünler -genellikle solüsyon... Read more

Aşk İçin Bunları Tüketin

Hits:38 Dr. Fevzi Özgönül

Aşk İçin Bunları Tüketin

Çıkardığı ‘Beden Aklıyla Zayıfla’ adlı kitabıyla dikkatleri üzerine çeken Dr.Fevzi Özgönül , ‘ 14 Şubat Sevgililer Gününde ; Aşkınızı ateşlemek... Read more

Neden Kilo Alıyoruz?

Hits:4662 Beslenme-Diyet

Neden Kilo Alıyoruz?

İhtiyacımızdan daha fazla yemek yediğimizde daha fazla kalori almış oluyor ve böylelikle vücut yağ kitlesi de artıyor, diye biliyoruz ama... Read more

Güzellik&Makyaj...

 • Porselen Makyaj Nedir?
  Porselen Makyaj Nedir?  Herkesin Karıştırdığı Porselen Makyaj Aslında Nedir?  Evet, porselen makyajının ne…
 • Güzellik Makyaj
  Güzellik Makyaj Bu bölümde güzellik ve makyaj ile ilgili uzmanların bilgilerinden yararlanabilirsiniz...
 • Cilt Lekelerine Mucize Çözümler
  Cilt Lekelerine Mucize Çözümler CİLT LEKELERİNE MUCİZE ÇÖZÜMLER… Yaz bitti ciltte oluşan lekeler için…
 • Makyaj Nedir?
  Makyaj Nedir? Makyaj, yüz hatlarını vurgulayıp kusursuz bir görünüm elde etmektir. Yüzü…

Meditasyon&Reiki

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Prev Next

Enerji Arttırımı

Hits:786

Sabah uyandığımızda eğer düzenli bir uykudan kalktıysak , gece boyunca uykunun aracılığı ile sistemin bağışladığı... Read more

Enerji Arttırımı

Sizi Hasta Edenin Ne Olduğunu …

Hits:817

Hasta olmamak için gerekli önlemler olarak bir çok şıktan bahseder hekimler, bunları sık sık duyarız... Read more

Sizi Hasta Edenin Ne Olduğunu Bulabilirsiniz

Kalp Çakrası

Hits:39

Çakranın rengi genel olarak Pembe kabul edilip bazı kaynaklarda da Yeşil olarak alındığı gözlemlene bilir. Çakranın... Read more

Kalp Çakrası

Reiki ile Çalışmak

Hits:902

Reiki, uygulaması çok kolay olan bir tekniktir. İnisiyasyon işlemi gerçekleştikten sonra enerji akışını başlatmak için... Read more

Reiki ile Çalışmak

Kanser Hastalıkları İçin Medit…

Hits:986

Değerli okurlarım bu sayfayı inceliyorsanız, o zaman sizin yada bir sevdiğinizin yazdıklarımı duymaya  ihtiyacı var.... Read more

Kanser Hastalıkları İçin Meditasyon

Doğru Nefes Almak Neden Önemli…

Hits:862

Öyle müthiş bir sistem ile donatılmış ki vücudumuz. Bilinçaltımızda saklı bulunan kodlar sayesinde canlılar doğuştan... Read more

Doğru Nefes Almak Neden Önemlidir?

Kuantum Dokunusta Önem Kazanan…

Hits:39

Kuantum Dokunuş ve Önem Kazanan Detaylar Tüm şifa çalışmalarında olduğu gibi SEVGİ evrensel bir titreşim olarak... Read more

Kuantum Dokunusta Önem Kazanan Detaylar

Regresyon Terapisi

Hits:1466

Regresyon Terapisi Şimdiki Yaşam Regresyon Terapisi ve  Geçmiş Yaşam Regresyon Terapisi olarak iki ayrı bölümden... Read more

Regresyon Terapisi